По света и у нас

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #2681 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Струи самозаблуда от поста ти :snooty: , трябва да ограничиш контактите си с определени лица, видимо негативно влияние ти оказват, направо са ти се затапили чакрите :oldtimer:
Но за твоя случай все още има лечение, края на месеца отиваш на сбирката на Джендема и ще се възстановиш :D

Що,ти няма ли да дойдеш :? Не ни отнемай удоволствието... моля :pray: :pray:
"Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев
Регистриран: Преди 1 година
Пчелар от: Харманли

Мнение #2682 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Струи самозаблуда от поста ти :snooty: , трябва да ограничиш контактите си с определени лица, видимо негативно влияние ти оказват, направо са ти се затапили чакрите :oldtimer:...

Какво искаш да кажеш? Че в двама, според мен, изключително добронамерени и нетърсещи конфронтация люде, не мога да разпозная баш кавгаджиите на форума?! :o :doh:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 3 години
Пчелар от: скоро

Мнение #2683 Преди 1 седмица

dvd111 написа:Какво искаш да кажеш? Че в двама, според мен, изключително добронамерени и нетърсещи конфронтация люде, не мога да разпозная баш кавгаджиите на форума?! :o :doh:

Почвам и аз като Слави "Фаталния" :mrgreen:
Струи самозаблуда от поста ти :snooty: :snooty: :snooty: , трябва да ограничиш контактите си с определени лица, видимо негативно влияние ти оказват, направо са ти се затапили чакрите :oldtimer: :oldtimer: :oldtimer:

Мнение #2684 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Почвам и аз като Слави "Фаталния" :mrgreen:
Струи самозаблуда от поста ти :snooty: :snooty: :snooty: , трябва да ограничиш контактите си с определени лица, видимо негативно влияние ти оказват, направо са ти се затапили чакрите :oldtimer: :oldtimer: :oldtimer:

Това, че винаги греша, вече го разбрахме, не е нужно да ми го натякваш след всеки мой пост, при това, вече упорито повтаряйки едно и също... А нямаше ли да бъде много по-лесно за мен да разбера "самозаблудата" си, ако просто беше споделил какво всъщност имаш предвид?! :think: :thumbup:
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Пловдив

Мнение #2685 Преди 1 седмица

dvd111 написа:Това, че винаги греша, вече го разбрахме, не е нужно да ми го натякваш след всеки мой пост, при това, вече упорито повтаряйки едно и също... А нямаше ли да бъде много по-лесно за мен да разбера "самозаблудата" си, ако просто беше споделил какво всъщност имаш предвид?! :think: :thumbup:

Някой му е надраскал плочата и почна да повтаря, и почна да повтаря, и почна да повтаря....... :lol:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.

Мнение #2686 Преди 1 седмица

Марин Шойков написа:Някой му е надраскал плочата и почна да повтаря, и почна да повтаря, и почна да повтаря....... :lol:

Абе, добро момче, но явно изживява труден период.... На всекиго се е случвало, ще се оправи! :thumbup:
Регистриран: Преди 4 години

Мнение #2687 Преди 1 седмица

dvd111 написа:Абе, добро момче, но явно изживява труден период.... На всекиго се е случвало, ще се оправи! :thumbup:

Ни го алайте момчето де, ще си поолющи рогите по върбалака, па ще алащиса. :lol:
Майстор - Готвач

Мнение #2688 Преди 1 седмица

dvd111 написа:Това, че винаги греша, вече го разбрахме, не е нужно да ми го натякваш след всеки мой пост, при това, вече упорито повтаряйки едно и също... А нямаше ли да бъде много по-лесно за мен да разбера "самозаблудата" си, ако просто беше споделил какво всъщност имаш предвид?! :think: :thumbup:

Явно метода на Слави не върши работа, затова не го разбираме :think:
Ето с кое бъркаш, това дето е в червено, сега само да не последва " и защо?"
dvd111 написа:Точно тия двамата да се скарат?! :doh: Язък ти, че си чирак на Пророка (и кандидат такъв)... :naughty:

и сега ако не си разбрал, явно или не искаш или не можеш, при всички положения обаче ако си търсиш конфронтация, което според мен е скритата ти цел в случая, може и да я получиш :think:
dvd111 написа:Това, че винаги греша, вече го разбрахме...

Тук ми се струва, че ми приписваш слова, които не съм изричал или най-малкото са разбрани неправилно. Но най-вероятно отново се търси причина за заяждане и понеже няма да ти цепя басма, пак ще ме очерните. Почвам да си мисля, че доста хора не харесват това че не си мълча и казвам това което мисля напоследък и май замисъла е трайно да изчезна от радара. :think:
Направо ме подгони параноята :mrgreen:

Мнение #2689 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Явно метода на Слави не върши работа, затова не го разбираме :think:
Ето с кое бъркаш, това дето е в червено, сега само да не последва " и защо?"

и сега ако не си разбрал, явно или не искаш или не можеш, при всички положения обаче ако си търсиш конфронтация, което според мен е скритата ти цел в случая, може и да я получиш :think:

Тук ми се струва, че ми приписваш слова, които не съм изричал или най-малкото са разбрани неправилно. Но най-вероятно отново се търси причина за заяждане и понеже няма да ти цепя басма, пак ще ме очерните. Почвам да си мисля, че доста хора не харесват това че не си мълча и казвам това което мисля напоследък и май замисъла е трайно да изчезна от радара. :think:
Направо ме подгони параноята :mrgreen:

За каквото и да ме обвиняваш, приеми най-искрените ми извинения - съвсем не съм целил такъв смут в душата ти! :pray:
Майстор - Готвач

Мнение #2690 Преди 1 седмица

dvd111 написа:За каквото и да ме обвиняваш, приеми най-искрените ми извинения - съвсем не съм целил такъв смут в душата ти! :pray:

Никакъв смут не си всял, спокойно, няма нужда да се извиняваш. Но вярвам на сетивата си("чакри" по модерному) Съжалявам ако си се почувствал обиден от мои думи или си ги приел за агресия към теб. Или криво си ги разбрал или... де да знам, но не ми е било цел . И ако ме познаваш в действителност ще знаеш, че това което често мислиш за самохвалство при мен, може и да е самоирония ;). Е, може и да не е де :D

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: и 14 гости