По света и у нас

Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #3451 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Мен ме дразнише бре.Знаеш ли че се разплаках като видях Новинкий... :D

Що? Станал е старинкий или... Излей си мъката. :D
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #3452 Преди 3 дни

По НОВА Бати Бойко ги наритва яко. :lol: :lol:
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #3453 Преди 3 дни

jdrumev написа:По НОВА Бати Бойко ги наритва яко. :lol: :lol:

Гледах го но такова нещо не видях! За фискалния резерв че гонел 8 милиарда, това е като сложиш 3 милиарда от сребърния фонд който въобще не трябва да се пипа! Това са пенсиите не хората! Положението не е розово и ще става все по зле ... Няма как да е при фалирала и почти никаква икономика! Днес четох че Meggle затварят завода си в България! Брат ми кара камиона и износа от България е минимален! Внос също няма като изключим стоките от първа необходимост който ни заливат и убиват родното производство! Не съм с розови очила, човек трябва да е обективен!

П.П Малко данни

При размер на Сребърния фонд от малко над 3.3 млрд. лв., на Националния фонд от около 3 млрд. лв. (общо 6.3 млрд. лв. целеви средства само от двата най-големи фонда) и депозит на правителството в БНБ от 5.9 млрд. лв. към 9 април (което прави фискален резерв около 6.4-6.5 млрд. лв. към тази дата) логичното заключение ще е, че резервът е празен, защото парите в него са по-малко от всички целеви средства.
Пчелата е толкова заета, че няма време да страда. Уилям Блейк
ИПМ

Мнение #3454 Преди 3 дни

Усети ли намека за имигрантите. ;) :lol: А най ме изкефи каква мина им сложил с оставката която приеха на правителството. :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #3455 Преди 3 дни

Янев за щаба какво ще кажеш.Правилно ли е направил? :lol:

Мнение #3456 Преди 3 дни

jdrumev написа:Усети ли намека за имигрантите. ;) :lol: А най ме изкефи каква мина им сложил с оставката която приеха на правителството. :lol: :lol:

Каква мина, човека си саботира собствената държава и народ! Същото направи и за щаба. Това не е държавническо въобще управленско мислене! На ти куклите дай ми парцалите ....
ИПМ

Мнение #3457 Преди 3 дни

Ianev написа:Каква мина, човека си саботира собствената държава и народ! Същото направи и за щаба. Това не е държавническо въобще управленско мислене! На ти куклите дай ми парцалите ....

А не така.Виж как им да де идея кой да вземе отговорност и да направи нов щаб.То да плюеш е лесно.Дела,дела да видим. :lol: :lol:

Мнение #3458 Преди 3 дни

jdrumev написа:А не така.Виж как им да де идея кой да вземе отговорност и да направи нов щаб.То да плюеш е лесно.Дела,дела да видим. :lol: :lol:

Аз дела не съм видял, в последните 20 години ... Та сега ли ... Народа става все по беден и гладен.

П.П Апетит има, няма какво да се яде
ИПМ

Мнение #3459 Преди 3 дни

Ianev написа:Аз дела не съм видял, в последните 20 години ... Та сега ли ... Народа става все по беден и гладен.

П.П Апетит има, няма какво да се яде

При вас незнам,но в София много нещо се направи. :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #3460 Преди 2 дни

jdrumev написа:При вас незнам,но в София много нещо се направи. :lol:

Толкова много направи за столичани , че всеки петък хукват в провинцията да пълнят багажниците. :mrgreen:
Централизираното разпределение на бюджета извършвано по явно корупционни схеми неминуемо води до облагодетелстване на определени групи от обществото.Разликата в разпределението на общественото богатство у нас е 1 към 8 в полза на определена прослойка.Нещо немислимо за западните демокрации.Подобна социална политика ни праща в Африка и Азия или някои бананови републики управлявани от военни хунти и диктатори.
При производителност два пъти по-ниска от тая в развита Европа, разходите за заплати са двадесет пъти по-ниски.Тия десет пъти разлика в чие шкафче се трупат?
п.п. Един истински мъж защитава убежденията си или признава грешките си.Един индивид роден с мъжки полов орган, но по характер израснал като женски такъв се прави на обидена девица и се крие под полите на не дое--ни "прости кърджалийски п..ки".
С какво ще запомним Б.Б.? :oops:

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 гости