По света и у нас

Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #3681 Преди 2 седмици

Много песимистично, мисля си че все пак, тука наоколо, има поне ЕДИН който може да ни даде светлината, да не ходим немили недраги..... :think:
При мен няма мързел, а има знания. И има знания които водят до МЪРЗЕЛ :violin: :violin: :violin:

И си свиркам. :violin: :violin: :violin: :violin:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 4 години
Пчелар от: скоро

Мнение #3682 Преди 2 седмици

зуница написа:Какво ще кажеш за Чайковски, Мусоргски? А Хемингуей? За тях ми хрумна сега. ;) Не знам в коя от трите групи са били или в друга някаква, ама ...

Мисля си че явно не са били управлявани от алкохола
Регистриран: Преди 5 години
Стаж: Пчелар
Пчелар от: изодзад Рости
Контакт:

Мнение #3683 Преди 2 седмици

зуница написа:Аз познавам доста хора дето след порядъчно количество алкохол се превръщат в животни. Едни стават на маймуни. Други на свине. Трети на бойни петли. :rolling:

То само тез да бяха :D .
Алкохола е наркотик и рано или късно зависваш яко и ако не ти светне червената лампа влизаш под леда.
Дълбок поклон пред жертвите на капитализма на 21 век !
Що е то БахуръТ и намира ли място той в марксистко политическата философия !
Ранътъ прай борбътъ! Салкъна цъфти, Пчеларинът рани, ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:

Мнение #3684 Преди 1 седмица

"Оня ден, докато се прибирах от работа, точно на светофара, възрастна жена ме помоли да я преведа от другата страна на улицата. Почти сляпа, облечена в чисти, но износени дрехи. Стара майка...
И докато вървяхме, тя ми разказа задъхано, че отива до магазина да си плати борча. Тръгнала с боследните си 2 лв., да си купи кифла.. Вместо хляб, ей така, днес решила да се поглези с кифла. Обаче си загубила парите и се върнала да вземе заем от съседката. И сега тепаше задъхано да си плати борча...Каза, че си купувала на три дни половин хляб, но днес и се приискало кифла..
Засрамих се... Аз май не съм правил подобен избор.. Хляб или кифла.. Пъхнах в ръката й малко пари.
После се замислих, как Левон Хампарцунян наскоро оплюска на една вечеря ядене за няколко хиляди лева.
И останалите, като него, дето докараха старите ни майки до просешка тояга. Господа политици, не срам, гнус ме е от вас! "
От нета.
:think:
"Научи се пчели да отглеждаш,а после продукти да вадиш от тях...." - Данче Друмевски
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #3685 Преди 1 седмица

Георги написа:"Оня ден, докато се прибирах от работа, точно на светофара, възрастна жена ме помоли да я преведа от другата страна на улицата. Почти сляпа, облечена в чисти, но износени дрехи. Стара майка...
И докато вървяхме, тя ми разказа задъхано, че отива до магазина да си плати борча. Тръгнала с боследните си 2 лв., да си купи кифла.. Вместо хляб, ей така, днес решила да се поглези с кифла. Обаче си загубила парите и се върнала да вземе заем от съседката. И сега тепаше задъхано да си плати борча...Каза, че си купувала на три дни половин хляб, но днес и се приискало кифла..
Засрамих се... Аз май не съм правил подобен избор.. Хляб или кифла.. Пъхнах в ръката й малко пари.
После се замислих, как Левон Хампарцунян наскоро оплюска на една вечеря ядене за няколко хиляди лева.
И останалите, като него, дето докараха старите ни майки до просешка тояга. Господа политици, не срам, гнус ме е от вас! "
От нета.
:think:

И у тая тема ще я докараме да цветисти благословии. Да почвам. Много по-ЗДРАВИ на цялата женска рода на тая педерастка паплач.
Майстор - Готвач

Мнение #3686 Преди 1 седмица

Докато има пари, ще е така. И може да ги "благославяме" сутрин,обед,вечер и то по няколко пъти, но така са си оплели кошницата и са ни хванали кой за топките, кой за гушата, кой за някъде другаде, че няма измъкване :snooty:
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: Харманли

Мнение #3687 Преди 1 седмица

Зад мантрата, че за всичко са виновни герб (не че са невинни), май "новите" тихомълком правят каквото си искат (или се иска от тях)...

"В резолюция на ООН сме подкрепили странни термини
Идентичност, различна от биологичната

От Асоциация Общество и Ценности са отправили запитване до министъра на външните работи Теодора Генчовска заради резолюция на ООН, която България е подкрепила без резерви и в която са включени термините “полова идентичност различна от биологичната” и “жени в цялото им разнообразие”, обхващащ също биологични мъже, които се идентифицират като жени.

Българските представители не са подкрепили предложените поправки за отпадане на проблемните термини, нито са направили резерва, с оглед решенията на Конституционния съд от 2018 и 2021 г., по повод пол и полова идентичност, се казва в писмото на Асоциацията, подписано от председателката є Михаела Джоргова. От Асоциацията питат външния ни министър на какво се основава позицията на България да не подкрепи предложенията на други държави за отпадане на гореспоменатите термини от текста на резолюцията или поне да направи резерва по отношение на тяхното значение.

Гласуването в Общото събрание на ООН се е състояло на 16 декември м. г., а резолюцията е с тема “Укрепване на ролята на Организацията на обединените нации в насърчаването на демократизацията и засилване на периодичните и почтени избори”.

“В текста на Резолюцията са включени два термина: “полова идентичност” (англ. gender identity), различна от биологичната, в точка 7 на 7 страница от документа” и “жени в цялото им разнообразие” (англ. women in all their diversity), включващ също биологични мъже, които се самоидентифицират като жени (страници 2 и 4 от документа), посочват в писмото до Теодора Генчовска от Асоциацията Общество и Ценности.

Освен категоричните решения на Конституционния съд, Михаела Джоргова и активистите є припомнят, че има и официално становище на България от 15.02.2021 г. До Съвета за правата на човека към ООН, относно значението на термина “пол и полова идентичност”, в което страната ни изрично застъпва конституционното значение на термините."
Регистрирайте се, за да видите линка
Пчелар от: Северозапада

Мнение #3688 Преди 1 седмица

dvd111 написа:(или се иска от тях)...

"[/url]

Запомни масова ваксинация, истамбулската конвенция , македонците в ЕС те предишните си свършиха техните задачи както и по-предишните
Майстор - Готвач

Мнение #3689 Преди 1 седмица

Георги 1974 написа:Запомни масова ваксинация, истамбулската конвенция , македонците в ЕС те предишните си свършиха техните задачи както и по-предишните

И безплатно инвитро или клониране за сбърканяците, за да могат да се множат завалиите. Белким човечеството се затрие по-бързо, та да се приключи с тая мъка Боже! :pray:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #3690 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:... Белким човечеството се затрие по-бързо, та да се приключи с тая мъка Боже! :pray:

Пътят вече е поет.
Регистрирайте се, за да видите линка
Путин обеща, че третата война няма да е на руска земя. Та мъката ще свърши от веднъж.

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 гости