Не на пръсканията

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #91 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:Обади ми се ветеринарният лекар, другата седмица арендаторите ще провеждат противороеви мерки вмесъо нас, 3 дни поред с инсектициди

Това е по новата наредба. Ветернаря да те информира. :D :D
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #92 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Това е по новата наредба. Ветернаря да те информира. :D :D

Явно покрай случая ор миналата седмица у наше село, има реакция. Отдавна ти казвам че каквото е при теб ще дойде и при мен, ама.......
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #93 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:Обади ми се ветеринарният лекар, другата седмица арендаторите ще провеждат противороеви мерки вмесъо нас, 3 дни поред с инсектициди

Няма нова наредба! Това е просто на добра воля от ветеринаря. Трябва да му се отблагодариш на човека!
jdrumev написа:Това е по новата наредба. Ветернаря да те информира. :D :D

Това е умишлено тиражирана "фалшива новина" за създаване на объркване между пчеларите! Най-лошото е, че това се прави от пчелари!
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #94 Преди 2 месеца

Боян Палов написа:! Това е просто на добра воля от ветеринаря. Трябва да му се отблагодариш на човека!

Това е умишлено тиражирана "фалшива новина" за създаване на объркване между пчеларите! Най-лошото е, че това се прави от пчелари!

Стабилен е ветеринаря, а и от пчели разбира и отглежда
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Мнение #95 Преди 2 месеца

" Регистрирайте се, за да видите линка
Проявете съпричастност. Направете Вашето дарение за проекта! Той е в интерес на всички пчелари. "
Копирайте и разпратете това съобщение до всички Ваши приятели във Фейсбука и във всички пчеларски групи, на които сте членове.
Ако се чувствате и вие пчелари - подкрепете идеята с някой лев според възможностите си.
Пчелар от: Североизток

Мнение #96 Преди 1 месец

Боян Палов написа:" Регистрирайте се, за да видите линка
Проявете съпричастност. Направете Вашето дарение за проекта! Той е в интерес на всички пчелари. "
Копирайте и разпратете това съобщение до всички Ваши приятели във Фейсбука и във всички пчеларски групи, на които сте членове.
Ако се чувствате и вие пчелари - подкрепете идеята с някой лев според възможностите си.

Егати проекта, егати чудото. Също като онези сайтове, които продават устройства за икономия на ел енергия. Ей, инДжИнерина, кога правите ъпдейт на данните - паричните. Айде стига лъгахте хората, че и аз ви се вързах, като първолак. :doh:
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #97 Преди 1 месец

Прочетете поста на Атанас Пенев от другия форум. :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead:

Мнение #98 Преди 1 месец

kuline написа:Егати проекта, егати чудото. Също като онези сайтове, които продават устройства за икономия на ел енергия. Ей, инДжИнерина, кога правите ъпдейт на данните - паричните. Айде стига лъгахте хората, че и аз ви се вързах, като първолак. :doh:
В какво се състои лъжата? Би ли се пояснил вместо да злословиш срещу всякакъв опит на хората да направят нещо сами, независимо от власт имащите? Или точно това, като тяхна подлога те дразни?

Мнение #99 Преди 1 месец

Боян Палов написа:В какво се състои лъжата? Би ли се пояснил вместо да злословиш срещу всякакъв опит на хората да направят нещо сами, независимо от власт имащите? Или точно това, като тяхна подлога те дразни?

Термометъра е зависнал на една сума, която е такава от събота. Аз преведох 20 лв в петък, точно след твоето име и прави сметка какво би следвало да е показанието. Не злословя, а говоря истината. Просто бъдете коректни в публикуване на информация или по-точно при ъпдейт на данните си! Крайната сума имам предвид! :oops:
Не съм ничия подлога! Аз си имам глава на раменете, която освен за равновесие, ползвам и с друго предназначение. Започваш да си възвръщаш нрава от другия форум. :think:

Мнение #100 Преди 1 месец

solaris60 написа:Прочетете поста на Атанас Пенев от другия форум. :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead:

Прочетох го. Не е изненада за мен. Точно по време на цъфтеж акацията се случват такива работи, от които и аз съм потърпевш преди две години.

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: , и 4 гости