По света и у нас

Петъчен майстор пчелар
Регистриран: Преди 3 години

Мнение #1381 Преди 2 седмици

Марин Шойков написа:Доста неприятно за не регистрираните, защото няма да могат да докажат, че отиват на пчелин..

"Кой чул,чул.Кой прочел,прочел" :mrgreen: Писах преди седмица,а някой даже и се смяха :lol: :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #1382 Преди 2 седмици

Ангел Йосифов написа:"Кой чул,чул.Кой прочел,прочел" :mrgreen: Писах преди седмица,а някой даже и се смяха :lol: :lol: :lol:

Аз в това отношение нямам проблеми - хващам горския път и...
За сега ще контролират само областните центрове, тъй че, който има село да се пренасочва. :)
Абе ще стане тя, като ни затворят и по къщята, да не можеш да си покажеш носа на вън.
Друмев да му мисли как ще прекара се ичкията.
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #1383 Преди 2 седмици

Перо Мелиферо написа:Честито приятели:
Регистрирайте се, за да видите линка
мислех другата седмица да ходя и аз да разширявам, даже магазини да слагам като Ачката, ама докато умните се наумуват, лудите вземат та се налудуват

Има и още един пророкувал ситуацията. От десет дни трескаво се подготвя. Днес, след съобщението ми се обади с думите "Ще ми хванат опинцитеее. Вече съм на магистралатаааа.." :lol: Аз не бях убеден, но експресно, днес се изстрелях и съм на позиция. Просто ми съобщиха за скупчване на полиция по изходите и яхнах каляската. На Божурище имаше 5 коли на полицията. А ми сега...?
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #1384 Преди 2 седмици

rumenggr написа:Има и още един пророкувал ситуацията. От десет дни трескаво се подготвя. Днес, след съобщението ми се обади с думите "Ще ми хванат опинцитеее. Вече съм на магистралатаааа.." :lol: Аз не бях убеден, но експресно, днес се изстрелях и съм на позиция. Просто ми съобщиха за скупчване на полиция по изходите и яхнах каляската. На Божурище имаше 5 коли на полицията. А ми сега...?

Е не би ли трябвало да ни пускат с регистрацията за ЖО?
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #1385 Преди 2 седмици

nikawr написа:Е не би ли трябвало да ни пускат с регистрацията за ЖО?

Не би трябвало да има проблем при регистриран животновъден обект.
Дори за Банско съобщиха че разширяват периметъра заради фермери животновъди !!!
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Контакт:

Мнение #1386 Преди 2 седмици

Марин Шойков написа:Не би трябвало да има проблем при регистриран животновъден обект.
Дори за Банско съобщиха че разширяват периметъра заради фермери !!!

Близнаците са при родителите ми, и мисля по някое време да си ги пребера, та се надявам да мога да се възползвам от регистрацията... ;)
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #1387 Преди 2 седмици

nikawr написа:Близнаците са при родителите ми, и мисля по някое време да си ги пребера, та се надявам да мога да се възползвам от регистрацията... ;)

А за близнаците не знам..... не дават по трима в кола !!! :lol: :lol: :lol:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Контакт:

Мнение #1388 Преди 2 седмици

Марин Шойков написа:А за близнаците не знам..... не дават по трима в кола !!! :lol: :lol: :lol:

На връщане лесно. Прибирам се у дома... ;) Ако не пускат, да ги гледа ченгето... ;)
Пчелар от: Северозапада

Мнение #1389 Преди 2 седмици

В Италия вчера са починали близо 500 човека а днес над 600.
Да не дава Господ тая чума да ни стигне в такива мащаби, че тогава няма да ни е до пчели.
Пчелите ще си оцелеят и без нас за няколко месеца.Малко ще роят ама не е толкова страшно.
Контакт:

Мнение #1390 Преди 2 седмици

Георги 1974 написа:В Италия вчера са починали близо 500 човека а днес над 600.
Да не дава Господ тая чума да ни стигне в такива мащаби, че тогава няма да ни е до пчели.
Пчелите ще си оцелеят и без нас за няколко месеца.Малко ще роят ама не е толкова страшно.

Че ще ни стигне, ще ни стигне. Кофтито е че сме една от най-застаряващите нации и прогнозите не са хич розови! :( А най кофтито е, че сме леко далеко от развита страна и нещата наистина може да загрубеят във всички аспекти!

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 гости