По света и у нас

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #371 Преди 5 месеца

Регистрирайте се, за да видите линка Хубав репортаж,но съм забелязал,че пускат такива само ако 12те Арбанашки Апостоли се съберат да бистрят политиката. :D :lol:
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #372 Преди 5 месеца

jdrumev написа:Регистрирайте се, за да видите линка Хубав репортаж,но съм забелязал,че пускат такива само ако 12те Арбанашки Апостоли се съберат да бистрят политиката. :D :lol:

Не е достатъчно! Мангизите са определящи. Трябва да ударят финансирането на няколко грешника и да пуснат в медийте репортажи с това. Тогава ти обещавам резултати. Разтръбиха глобите за каране в аварийни платна и бусленти и веднага се усети. Още не е 100% резулттата, но ако следват започнатото, ще стане. Както стана с коланите, фаровете... Условието е, размера на санкцията да обезмисля риска!!!
ИПМ

Мнение #373 Преди 5 месеца

rumenggr написа:Не е достатъчно! Мангизите са определящи. Трябва да ударят финансирането на няколко грешника и да пуснат в медийте репортажи с това. Тогава ти обещавам резултати. Разтръбиха глобите за каране в аварийни платна и бусленти и веднага се усети. Още не е 100% резулттата, но ако следват започнатото, ще стане. Както стана с коланите, фаровете... Условието е, размера на санкцията да обезмисля риска!!!

Че 5к лв не е малко.Като гледам как се надпреварват арендаторите кой повече ще напръска бая солено ще им излезе,ако и още институции ги дебнат. :D :D :D

Мнение #374 Преди 5 месеца

jdrumev написа:Че 5к лв не е малко.Като гледам как се надпреварват арендаторите кой повече ще напръска бая солено ще им излезе,ако и още институции ги дебнат. :D :D :D

Не им знам сметките и 5к от значение ли е. 1000лв. може да е всичко за един шофьор. Субсидийте са пропорционални. Резни ги пропорционално и със сигурност ще се усети. За тези без програми, друга ставка и т.н..
ИПМ

Мнение #375 Преди 5 месеца

rumenggr написа:Не им знам сметките и 5к от значение ли е. 1000лв. може да е всичко за един шофьор. Субсидийте са пропорционални. Резни ги пропорционално и със сигурност ще се усети. За тези без програми, друга ставка и т.н..

Контрол да има от повече институции трябва и ще се научат.Ако не знаят кой от къде може да ги дебне ще е друго.Страха оправлява не само хората,но и машаните за пръскане./Данче Друмевски/. :D :D
ИПМ

Мнение #376 Преди 5 месеца

Направи Асвалтов път до казана и му завидяха. :D :D :D
Регистрирайте се, за да видите линка
C2H5OH
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Асеновград

Мнение #377 Преди 5 месеца

Щото Дака, казанджията е по-важен от кмета. Да се разберем. :clap:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #378 Преди 5 месеца

При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Петъчен майстор пчелар

Мнение #379 Преди 5 месеца

Това е поредното доказателство,че двете групи имат взаимна нужда да си менкат от енергията-аурата си. :angelic-halofell:

Мнение #380 Преди 5 месеца

barkov1982 написа:http://svobodnazona.com/v-kanada-osashtestvili-genialna-ideya-obedinili-starcheski-domove-s-domove-za-siratsi/?fbclid=IwAR04O5bTf_rTOHxQoiD48OYGtZ8boABgtW59-3QA1CzN5nX8nD2VDCOx2Cg

Добре на пръв поглед. Децата се привързват лесно и силно! Особенно, когато има такава голяма празнина. Ако се създаде силна връзка, колко време ще продължи? Как ще понесе психиката на детето следващия удар на кръговрата? Със сигурност са го измислили. Много работят в подобни посоки там и имат завидни резултати. Аз имам малко информация, как се оправят социалните им служби със 15-25 годишните сираци, бездомници, пристрастени млади хора, които често са и агресивни. Много умно ги действат и имат впечатляващи резултати. А ние? Упорито се затриваме. Пак се сещам за Карбовски, как си купи бебе на живо в ефир...

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости