По света и у нас

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #391 Преди 4 месеца

Сутринта по европата имаше едно за главие на новина''Има опасност България да остане без истински мед".Някой гледа ли за какво иде реч,че нямах време аз да го дочакам. :D :D
ИПМ

Мнение #392 Преди 4 месеца

Полека полека почнаха да споменават фуража. :D Цял живот сме ги хранили прасетата с битови отпадаци и буреняк сега някой Интилегент решил ,че това водило до Африканската чума. :doh: Някой ще се нагуши ама яката работа от тая чума от мен да знаете. :D :D Много ма е яд да ме правят на по прост от колкото съм,пак от мен да знаете. :D :D

Мнение #393 Преди 4 месеца

jdrumev написа: Много ма е яд да ме правят на по прост от колкото съм,пак от мен да знаете. :D :D

Не е съвсем по темата, но сам си го извика. Та никой не те прави. Ти сам си хвърляш по главата и то с лопатата. ;)
ИПМ

Мнение #394 Преди 4 месеца

Как не е по темата ти новини гледаш ли.Тия лъжат и крият да не пострадат зърнарите.Тая чума сигурно я е имало още миналата година,а точно преди месните избори гръмна. :D :lol:

Мнение #395 Преди 4 месеца

jdrumev написа:Тия лъжат и крият да не пострадат зърнарите.

Значи имало мор и за зърнарите? Сега да си го ядат зърното и фуража. ;) Лошото е, че за тях лоша година няма. А чума мисля, че имаше и миналата година, но нещо се самооправи от самосебе си. :lol:
ИПМ

Мнение #396 Преди 4 месеца

solaris60 написа:Значи имало мор и за зърнарите? Сега да си го ядат зърното и фуража. ;) Лошото е, че за тях лоша година няма. А чума мисля, че имаше и миналата година, но нещо се самооправи от самосебе си. :lol:

Тя не се е оправяла грам.Яли сме чумави прасета,че са ни и пращали ушаците. :D :lol:
ИПМ

Мнение #397 Преди 4 месеца

Седя си пия си сам ракийката и ме налягат странни мисли.Добре де от зърнарите нема как да дойде заразата,а как може от тревата или гората? :think: :think: :D :lol:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #398 Преди 4 месеца

jdrumev написа:Седя си пия си сам ракийката и ме налягат странни мисли.Добре де от зърнарите нема как да дойде заразата,а как може от тревата или гората? :think: :think: :D :lol:

Гуей да не си вкараш аФтогол
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #399 Преди 4 месеца

barkov1982 написа:Гуей да не си вкараш аФтогол

Аз не знам да ли ще си вкарам,но Калинския ще гаси пожари със свинска чума. :D :D Ще гурят ниви от мен да знаеш и то скоро. :D :D Тоя Ирод е изял дървото сега е ред на нашите безбожници. :D ;) :lol: :lol: Е как не се светнах да инвестирам екирсаж и то в Руся. :D :D :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #400 Преди 4 месеца

https://youtu.be/OUqlLYcF7SE Баре не знам за мен ама ти изгуре. :D :D С тоя дезинфиктан дето ще ти дадат да пръскаш как ще си гледаш пчелите не знам. :D :D Аз ли съм тъп и слаб на акъль,но да гледаш новини и да се смеш със сълзи при такава чума. :D :D
п.п.Вече ми е ясно що никога не си ми искал ни месо ни кайма. ;) :lol: :lol:

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости