По света и у нас

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #541 Преди 1 месец

зуница написа:"Не е ясно защо въпреки увеличение на броя на пчелните семейства има спад на производството, коментират експертите."
Отговорът е очеваден за пчеларите. ПРОГРАМИСТИ! Когато държавата субсидира бройки кошери, "профита" , а не количество произведен продукт е така. :mrgreen:

Аз бих казал,че вече ги хващат сахарите и инвертите. :D Ако невярвате питайте Гърка.Той тия години бая инверт купи. :D :D :lol: :lol:
Регистриран: Преди 11 месеца
Стаж: Пчелар

Мнение #542 Преди 1 месец

Боян Палов написа:Егати журналистиката - десет изречения - пет противоречия!

Те що е речено, че на лъжата краката са къси - и от де ги измъдриха тез 55К тона, които срещам на няколко места вече.
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #543 Преди 1 месец

kando написа:... и от де ги измъдриха тез 55К тона, които срещам на няколко места вече.

От внос! Български мед с произход Китай, Украйна... :mrgreen:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #544 Преди 1 месец

зуница написа:От внос! Български мед с произход Китай, Украйна... :mrgreen:

Произход Украйнаааа!!!Мисля,че по голямата част от украинския мед е пак от Китай :twisted:
ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Пчелар от: 5 години

Мнение #545 Преди 1 месец

https://youtu.be/n8YxjhzCF6s А сега де.На кой да вярваме и какво решение да вземем.Уж се борим със свинската чума уж пък няма и търсим пари.Аз ко да кажа.Колко години се боря с Арендаторите. :D :D Ако им отпуснат пари ние що да не поискаме за Пчелоядите едно ДеМиСа... :D :D
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #546 Преди 1 месец

Ангел Йосифов написа:http://radar.bg/news#!/2019-09-13/43666613
Ми,я,ако се случи в България :violence-pistoldouble:

Ми,то няма да остане тек чиновник. :D :D
Петъчен майстор пчелар

Мнение #547 Преди 1 месец

дядо емо написа:Ми,то няма да остане тек чиновник. :D :D

Че,за какво са ти?Нали има компютри,интернет...Нали от 10г,че и повече въвеждат електронно.....Яаа,наздраве!
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #548 Преди 1 месец

Ангел Йосифов написа:Че,за какво са ти?Нали има компютри,интернет...Нали от 10г,че и повече въвеждат електронно.....Яаа,наздраве!

След пробива в системите на НАП,Бойко каза,че лесния достъп на гражданите до услугите онлаин довеждало до възможности и шанс на хакерите.Така,че чиновника ,жилава работа и няма лесно да изчезнат. ;)
Петъчен майстор пчелар

Мнение #549 Преди 1 месец

дядо емо написа:Така,че чиновника ,жилава работа и няма лесно да изчезнат. ;)

Така е дядка.Заради тях се вдига възрастта за пенсия :D Какво да прави у тях,млад,неизморен пенсионер на 60г.А и електорат си трябва.Сериозна работа е таз мъчна професия :o
Майстор - Готвач
Пчелар от: скоро

Мнение #550 Преди 1 месец

дядо емо написа:След пробива в системите на НАП,Бойко каза,че лесния достъп на гражданите до услугите онлаин довеждало до възможности и шанс на хакерите.Така,че чиновника ,жилава работа и няма лесно да изчезнат. ;)

Деди, чак сега разбирам що само говорят за електронно правителство, а нищо не правят. Явно ги е шубе от електронен преврат :mrgreen:

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 гости