По света и у нас

Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #551 Преди 1 месец

Перо Мелиферо написа:Деди, чак сега разбирам що само говорят за електронно правителство, а нищо не правят. Явно ги е шубе от електронен преврат :mrgreen:

100 хиляди гласа,ще минат от другата страна.Наскоро чух,видях и разбрах що е политическа корупция! ;)
Регистриран: Преди 3 години

Мнение #552 Преди 1 месец

Регистрирайте се, за да видите линка

То ок, протест ама направо да се изметът тези 240 и повече никакви подобни. И всичко ще си дойде на мястото. Тогава ни пръскания, ни чуми ще има...
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #553 Преди 1 месец

SanifleX написа:https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/pchelari-na-protest-s-iskane-za-efektivni-prisadi-za-izpolzvaneto-na-otrovni-pesticidi.html

Добре го каза Човека,но трябва да се натисне и БАБАХ да почне да работи.Не почне ли народа да ги съди,че продават отрови няма да има оправия.Не може в селския магазин напримерно да се продават всякакви отрови за пръскания и продавача да не знае нищо за нея.Питаш"Какво да взема за пръскане на думатиту?",а той да ми отговаря"Бай Цветан Маната взема това".
А какво е това кой ще ми каже.... :violin: :D :lol: :D

Мнение #554 Преди 1 месец

Много работа няма ли да и дойде на Бабх. С чума ли да се бори...
ИПМ

Мнение #555 Преди 1 месец

SanifleX написа:Много работа няма ли да и дойде на Бабх. С чума ли да се бори...

Е кой да контролира отровните храни.Нали за това вземат заплати. :D :D :lol:
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #556 Преди 1 месец

jdrumev написа:Добре го каза Човека,но трябва да се натисне и БАБАХ да почне да работи.Не почне ли народа да ги съди,че продават отрови няма да има оправия.Не може в селския магазин напримерно да се продават всякакви отрови за пръскания и продавача да не знае нищо за нея.Питаш"Какво да взема за пръскане на думатиту?",а той да ми отговаря"Бай Цветан Маната взема това".
А какво е това кой ще ми каже.... :violin: :D :lol: :D

А, бе Дака тоя с градинката и селската бакалия не е основната опасност.Повтарям се пак , ама никой не му се ще да чуе и разбере.Тука става въпрос за големи пари.Пари, които играят на високо. Пари с, които и сега избори ще правят.Кой ще си купи селски кмет? Ти ли или тоя с милионите декари присвоена земя за, която и ти му плащаш като държавни помощи за зърнарите? А големия казан с европарите? Ти ли ще чакаш да ти капне нещо.
Колкото повече лапаш , толкова повече и могат да ти искат като рекет партии и техните мекерета в министерствата.Ти бая ти Доган не го ли знаеш? Той е толкова нагъл , че "право куме у очи" каза как се прави политика в България.А тя политиката е тая що ти бърка в здравето.Политиците ползват държавната машина да те правят на маймуна.
Тоя с пръскачката на гърба у комшиите е прост и неграмотен и с чашка или "дървен съвет" може да се оправи, ама тия отгоре? Не се оставяй да те заблуждават , че дребните хорица се ти виновни.Виновниците са горе. Рибата мирише от главата.
ИПМ

Мнение #557 Преди 1 месец

Мисълта ми беше друга.Трябва да има контрол голям на препаратите за продан.Так няма да има нужда да давам по 400лв за проба на няколко блока.С една проба се открива какво е довело до отравянето и после се проверява кой Арендатор е закупил и е пръскал с това. :D :lol: Същото и с храните може да се направи. :D :lol:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #558 Преди 1 месец

jdrumev написа:Мисълта ми беше друга.Трябва да има контрол голям на препаратите за продан.Так няма да има нужда да давам по 400лв за проба на няколко блока.С една проба се открива какво е довело до отравянето и после се проверява кой Арендатор е закупил и е пръскал с това. :D :lol: Същото и с храните може да се направи. :D :lol:

Прав си, :| може, а дали
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #559 Преди 1 месец

jdrumev написа:Мисълта ми беше друга.Трябва да има контрол голям на препаратите за продан.Так няма да има нужда да давам по 400лв за проба на няколко блока.С една проба се открива какво е довело до отравянето и после се проверява кой Арендатор е закупил и е пръскал с това. :D :lol: Същото и с храните може да се направи. :D :lol:

А бе ти да си чувал тая "Интереса клати феса!"? Кой има интерес да прави тия неща?А чий е интереса да не се правят?Много ти е тънък джоба да се бориш с тоя що трови всичко.А помниш ли какво рече бай Тошо."Кой си ти да решаваш? Къде са ти парите?"Тая държава от корупция е изградена и на нея се държи.Къде отиде оня борец с корумпираните и "терасата"? В Испания! А защо ли? Да учи испански! :shhh:
ИПМ

Мнение #560 Преди 1 месец

Малкото камъче може да обърне и голяма кола. :D :lol:

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 гости