Не на пръсканията

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #211 Преди 5 месеца

solaris60 написа:А дали ще е друга песен? Категорично НЕ. Няма нужда да ми скачате. Това е жестоката истина. ;)

И "Какво да се прави?" (не по Чернишевски).
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Регистриран: Преди 3 години

Мнение #212 Преди 5 месеца

Боян Палов написа:И "Какво да се прави?" (не по Чернишевски).

Едните ще си пръскат когато си искат, а другите ще крещят по площадите, също когато си искат. (не по европейски) ;)

Мнение #213 Преди 5 месеца

solaris60 написа:Едните ще си пръскат когато си искат, а другите ще крещят по площадите, също когато си искат. (не по европейски) ;)

Може и така да стане, но все още вярвам, че на някои може да им е останал малко здрав разум в главите.

Мнение #214 Преди 5 месеца

Боян Палов написа:Може и така да стане, но все още вярвам, че на някои може да им е останал малко здрав разум в главите.

Моляяя? Да го беше казал Друмев по бих повярвал, но на старо куче като теб, видяло две и двеста, ми се струва, че отдавна е трябвало да разбереш, че Снежанка никога няма да пусне на дядо Коледа, колкото и някои да очакват такова развитие в края на филма. ;)

Мнение #215 Преди 5 месеца

solaris60 написа:Моляяя? Да го беше казал Друмев по бих повярвал, но на старо куче като теб, видяло две и двеста, ми се струва, че отдавна е трябвало да разбереш, че Снежанка никога няма да пусне на дядо Коледа, колкото и някои да очакват такова развитие в края на филма. ;)
В цялата тая история сложно са преплетени интересите на земеделски стопани, пчелари, собственици на самолети и т.н. Никой няма да отстъпи и да се предаде. Трябва да се намери разумен компромис с отстъпки от всички. А това не става със скандали и взаимни нападки, става с дипломация!

Мнение #216 Преди 5 месеца

Боян Палов написа:В цялата тая история сложно са преплетени интересите на земеделски стопани, пчелари, собственици на самолети и т.н. Никой няма да отстъпи и да се предаде. Трябва да се намери разумен компромис с отстъпки от всички. А това не става със скандали и взаимни нападки, става с дипломация!

Земеделски стопани, пчелари, собственици на самолети = орел, рак и щука. Дипломация? Това сорт марули ли беше или спанак?
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #217 Преди 5 месеца

solaris60 написа:Моляяя? Да го беше казал Друмев по бих повярвал, но на старо куче като теб, видяло две и двеста, ми се струва, че отдавна е трябвало да разбереш, че Снежанка никога няма да пусне на дядо Коледа, колкото и някои да очакват такова развитие в края на филма. ;)

Грешиш отново.Просто цензурата не ми разрешава да пусна клип на който Снежанка пуска на Дядо Коледа и Дядо Мраз на колко места. ;) :D :D :lol: :lol:

Мнение #218 Преди 5 месеца

jdrumev написа:Грешиш отново.Просто цензурата не ми разрешава да пусна клип на който Снежанка пуска на Дядо Коледа и Дядо Мраз на колко места. ;) :D :D :lol: :lol:

Това е когато никой не гледа - тайно. :lol:

Мнение #219 Преди 5 месеца

solaris60 написа:Земеделски стопани, пчелари, собственици на самолети = орел, рак и щука. Дипломация? Това сорт марули ли беше или спанак?

Направо шопска салата!
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #220 Преди 5 месеца

Ти уби детската ми мечта само с два реда връмугу :eek:
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости