Не на пръсканията

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #261 Преди 9 месеца

jdrumev написа:Ами щом си прав другия път пущам дрона. ;) :D :lol: :D За 1к лв мой да стана известен и то да не бъда наказан от закона.А за по ефтино мога и хвърчило да пусна с метална нишка като тая за рамките... ;) :lol: :D
п.п.Нямаш отговор не си слагай Д-то да не станеш Джендър/Данче Друмевски/. :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Абе кацай къде щеш! Даже и в кукуруза може, ама внимавай да подържаш глисадата, че там няма ни близка, ни далечна приводна, ни маркерен радиомаяк. Да не се окажеш в един момент с нос, забит в нивата, навирена към небето опашка и мамул, заврян дълбоко в ауспуха! :D
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #262 Преди 9 месеца

Боян Палов написа:Абе кацай къде щеш! Даже и в кукуруза може, ама внимавай да подържаш глисадата, че там няма ни близка, ни далечна приводна, ни маркерен радиомаяк. Да не се окажеш в един момент с нос, забит в нивата, навирена към небето опашка и мамул, заврян дълбоко в ауспуха! :D

Аз когато си дадох нивата по рента за 35лв не съм подписвал,че ще я ползват за летище.Иначе щах да поискам 3,5к лв на декар поне. ;) Саше не си го слагай,че си слаботоков.То затова сме на това дередже се дървени философи има.Абе Щепсел колко ти е средния добив тая година или още лепиш основи?/позволих си Щепсел заради Боян/. :D :D :lol: :lol:
Стаж: Пчелар

Мнение #263 Преди 9 месеца

Др. Боян пак оспами темата и пак без да иска. :mrgreen:
Т.е. той не е виновен. Акъла му е толкова. :mrgreen:
Регистрирайте се, за да видите линка
Абе тия европейци за ССА не са ли чували? А др. Бояне?
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ

Мнение #264 Преди 9 месеца

Жоре,страх ги гони тия комсомолски секретари от мен да знаеш.Тия мутрите им взеха страха 90г и те това е. :D :D :lol: :lol:
Бати Боян/Щепсела/не знае,че тях ги изстрах от нас дето няма какво да губим.... ;) :lol: :D

Мнение #265 Преди 9 месеца

jdrumev написа:Жоре,страх ги гони тия комсомолски секретари от мен да знаеш.Тия мутрите им взеха страха 90г и те това е. :D :D :lol: :lol:
Бати Боян/Щепсела/не знае,че тях ги изстрах от нас дето няма какво да губим.... ;) :lol: :D

То па един Щепсел!? :doh: :mrgreen:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ

Мнение #266 Преди 9 месеца

Георги написа:То па един Щепсел!? :doh: :mrgreen:

Да ама винаги мой да му прегурят клемите. ;) :D :D :lol: :lol:
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #267 Преди 9 месеца

Боян Палов написа:Е къде да каца един селскостопански самолет??? На Терминал 2 в София ли или на пистата в Граф Игнатиево?

Ам не - дай да ми кацне направо в/у кошерите, че нали така и така ще ги изтрепе, какво има да се съобразява. Айде де некви си там тръгнали домати да ми гледат, с кошери да се занимават. Пери майка наред, че октоподите яко плащат.
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #268 Преди 9 месеца

nikawr написа:.......... Използването на ДДТ през миналия век го доказва. ДДТ си циркулира още в хранителната верига включая и планинските райони, които никога не са били подлагани на третиране с него. Така че аз лично не виждам светлина в тунела, пък не знам!

Ники, ако знаеш тук до 70-те с огромни масиви сини сливи, малини, ябълки, касис и какво ли не, как се прескачаха самолети и хеликоптери. В раьони, като Априлци, Троян, Тетевен и другите планински градчета и села са хвърлени тонове ДДТ а ние в момента си мислим, че сме по био от био, а народа от поколението на моите родители си отидоха един по един, и всеки втори с рак.Бабите си бяха прибрали от тази панацея по мазетата и през 80-те още си ръсеха картофите против колорадския и мушкатата от разни въшки! В книгата на Антонина Ленкова "Скалпирана земя" има един момент с това как са третирали против мухи във варовия разтвор! ДДТ ще има в кръговрата още стотици години! :!:
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #269 Преди 9 месеца

Иван Мънков написа:Ники, ако знаеш тук до 70-те с огромни масиви сини сливи, малини, ябълки, касис и какво ли не, как се прескачаха самолети и хеликоптери. В раьони, като Априлци, Троян, Тетевен и другите планински градчета и села са хвърлени тонове ДДТ а ние в момента си мислим, че сме по био от био, а народа от поколението на моите родители си отидоха един по един, и всеки втори с рак.Бабите си бяха прибрали от тази панацея по мазетата и през 80-те още си ръсеха картофите против колорадския и мушкатата от разни въшки! В книгата на Антонина Ленкова "Скалпирана земя" има един момент с това как са третирали против мухи във варовия разтвор! ДДТ ще има в кръговрата още стотици години! :!:

За съжаление тва ДДТ тогава е като бистра планинска водица в сравнение с химията която се излива от 5-6 години насам. Но всяко нещо има граница на търпимост и сме на финалната права... лошото е че поколенията напред ще ни запомнят като престъпници, колкото и грозно да звучи на някой. :(
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
ИПМ

Мнение #270 Преди 9 месеца

nikawr написа:За съжаление тва ДДТ тогава е като бистра планинска водица в сравнение с химията която се излива от 5-6 години насам. Но всяко нещо има граница на търпимост и сме на финалната права... лошото е че поколенията напред ще ни запомнят като престъпници, колкото и грозно да звучи на някой. :(

За жалост си прав с тия запечатъчни технологии на .... :D :D

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 гости