Не на пръсканията

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #281 Преди 8 месеца

Само си лаете и тва е ! Иди нощес и изпуши един тотун в мамулите за успокоение връмугу :D
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #282 Преди 8 месеца

Remi написа:Само си лаете и тва е ! Иди нощес и изпуши един тотун в мамулите за успокоение връмугу :D

Ходим,ходим ама не пушим. ;) :D :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #283 Преди 8 месеца

jdrumev написа:Ходим,ходим ама не пушим. ;) :D :lol:

Нали не си подписал, че няма да гледаш прасе? То, прасето догодина царевичка ще иска. :shhh:
ИПМ

Мнение #284 Преди 1 месец

Колеги приканвам всички които забележите трактори да пръскат в нерагламентираните часове да снимате с телифоните си кратки клипове.Целта на това е да покажем на едни другарка,че ги има тия пръскания.Колкото повече клипове покажем толкова по добре за нас. ;) :lol: :lol:
Ако може някой тоя призив да го посне и по другите групи.Не направим ли нищо,няма да се случи нещо/Данче Друмевски/.
ИПМ

Мнение #285 Преди 2 седмици

Днес ми звъни мама и вика:
-Данчо много натровени пчели в Плевенско.Това дето го дават е същото като при нас...
Регистрирайте се, за да видите линка
Прав е човека пръска се по всяко време никой не го интерисува и не се и страхува от глоби,а те не са малко 5к/лв.Не искам да съм лош пророк,но тая година може бая блокове да пламнат в жегите от незагасен фас... ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #286 Преди 2 седмици

Благодарско на колегата за пръста.На другите прочели също благодаря,или не са отворили линка или мълчанието е знак на съгласие. ;) :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #287 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Благодарско на колегата за пръста.На другите прочели също благодаря,или не са отворили линка или мълчанието е знак на съгласие. ;) :lol: :lol:

Боли ги целия дали ще пламне блока. Държавата ще му помогне, а той и рента няма да даде. Даже ще е на по голям кяр. :(
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
ИПМ

Мнение #288 Преди 2 седмици

nikawr написа:Боли ги целия дали ще пламне блока. Държавата ще му помогне, а той и рента няма да даде. Даже ще е на по голям кяр. :(

Как нема да де бре?Договора за какво е?Ако искаме война мой да им я дадем,но ние сме пчелари,а за да си пчелар не тряба да си смирен.... ;)И какво дава 60лв/дка пасища 35лв/дка рента. ;)Хората не знаят за ко иде реч и са доволни.Аз затова продавам земи сега,но никой неше да купува.Защо ли? ;)
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #289 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Как нема да де бре?Договора за какво е?Ако искаме война мой да им я дадем,но ние сме пчелари,а за да си пчелар не тряба да си смирен.... ;)И какво дава 60лв/дка пасища 35лв/дка рента. ;)Хората не знаят за ко иде реч и са доволни.Аз затова продавам земи сега,но никой неше да купува.Защо ли? ;)

Миналато лято нещо събори гроздето на цялото село и на избата. Имаме 3 декара под аренда лозе. Арендатора даде 9литра бяло вино/вода от поминалата реколта... :doh: дааа има договор има!!! :x
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
ИПМ

Мнение #290 Преди 2 седмици

nikawr написа:Миналато лято нещо събори гроздето на цялото село и на избата. Имаме 3 декара под аренда лозе. Арендатора даде 9литра бяло вино/вода от поминалата реколта... :doh: дааа има договор има!!! :x

Ами имал си договор за бяло вино.Подпиши за червено тая. ;) :lol: :lol: Добре ,че нямаш бели петна... ;) :lol: :lol: :lol:

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 гости