Не на пръсканията

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #291 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Ами имал си договор за бяло вино.Подпиши за червено тая. ;) :lol: :lol: Добре ,че нямаш бели петна... ;) :lol: :lol: :lol:

Имам договор за грозде или кеш пара, ама ако го изстудя в хладилника поне студена вода ще пия! :lol:
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #292 Преди 2 седмици

nikawr написа:Имам договор за грозде или кеш пара, ама ако го изстудя в хладилника поне студена вода ще пия! :lol:

Ами ти дай договор бре.Като не му харесва да ти прави път да го обработваш ти. ;) :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #293 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Ами ти дай договор бре.Като не му харесва да ти прави път да го обработваш ти. ;) :lol: :lol:

Немам мераци да копам и пръскам лозе, както птедполагам и ти нямаш мерак да сееш жито... ;)
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
ИПМ

Мнение #294 Преди 2 седмици

nikawr написа:Немам мераци да копам и пръскам лозе, както птедполагам и ти нямаш мерак да сееш жито... ;)

Ами подсказах ти,но ти си хем дуволен,хем недуволен. ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #295 Преди 1 седмица

Понеже имам спор на лично с един колега,а и малко се поизмени земеделието и препаратите за третиране от как учих.Имам следния въпрос:
Знае ли някой точно колко пръскания правят на едно жито и през какъв интерва докато озрее за жътва?Не забравяйте и последно пръскане да озрее всичкото заедно с наса или раундъп...? ;) Благодарско на тия дето ще помогнат на тоя спор. :lol:
ИПМ

Мнение #296 Преди 1 седмица

Имам вече първата помощ от колега на лично,но и той се колебае точно защото вече Арендаторите са почнали да третират няколко в едно.За опитните станции каза около 12 пъти,а арендаторите 7-8 най малко.Интересното което е писъл е ,че вече ползвали МЕЛАСА.... :think: :doh:
ИПМ

Мнение #297 Преди 1 седмица

Де са тия Апостоли сега да спрат тая МЕЛАСА...

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 гости