Информация за пръскания

Регистриран: Преди 3 години

Мнение #91 Преди 1 месец

jdrumev написа:Вчера докато пътувах от София към пчелина само на 3 места видях пръскачки в нерегламентирано време.Нямаше как да снимам защото на двете места зареждаха,а на едното се прибираше от пръскане.Тая дето се връщаше към 14 30 беше пък от Златарица.На едното място пък беше близко до колега който е у форума.Веднага му звъннах и той си провери.Оказасе,че са пръскали с листна тор,но пък на 200-300м от тях от една баничарка един вадеше и разглеждаше едни туби бели.Вярно може да е било и перилни препарати,но пък аз не вярвам в съвпадения.... ;) :lol: :lol:

Току се прибирам от доставката на една поръчка и задминавам един пръскач, който едва не отнесох, че светлините му бяха почти невидимки. Няма празник, няма делник - трябва да се пръска. ;)
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #92 Преди 1 месец

jdrumev написа:Вчера докато пътувах от София към пчелина само на 3 места видях пръскачки в нерегламентирано време.Нямаше как да снимам защото на двете места зареждаха,а на едното се прибираше от пръскане.Тая дето се връщаше към 14 30 беше пък от Златарица.На едното място пък беше близко до колега който е у форума.Веднага му звъннах и той си провери.Оказасе,че са пръскали с листна тор,но пък на 200-300м от тях от една баничарка един вадеше и разглеждаше едни туби бели.Вярно може да е било и перилни препарати,но пък аз не вярвам в съвпадения.... ;) :lol: :lol:

Данчо бре ти извън Сердика ли си бе!!!
Да не забравиш да нараниш кокошките уф обратното де, да нараниш пчелите с врани кокошки.
И гледай да си не останеш при пчелите до зимъска.
П.П.В Индия бяха оприличили Ковидчо на настинка а сега блокада и едни милиони безработни се чудят де да се денат а полицайте не могат да смогнат на пръчки ще кажеш, че за завета на Кубрата ги кастрят толкоз много.
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #93 Преди 1 месец

solaris60 написа:Току се прибирам от доставката на една поръчка и задминавам един пръскач, който едва не отнесох, че светлините му бяха почти невидимки. Няма празник, няма делник - трябва да се пръска. ;)

Според ме хубаво е да се посват всички клипове на незаконни пръскания и загинали семейства у форумите,но дали няма да хване повече декиш и да ги посваме на стена у фейса на Министърката? ;) :lol: :lol: Велик ден идва с велики мисли/Данче Друмевски/. ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #94 Преди 1 месец

Георги 1974 написа:Данчо бре ти извън Сердика ли си бе!!!
Да не забравиш да нараниш кокошките уф обратното де, да нараниш пчелите с врани кокошки.
И гледай да си не останеш при пчелите до зимъска.
П.П.В Индия бяха оприличили Ковидчо на настинка а сега блокада и едни милиони безработни се чудят де да се денат а полицайте не могат да смогнат на пръчки ще кажеш, че за завета на Кубрата ги кастрят толкоз много.

Чичо Гошо ди тук съм на 60% смъртност.Няма да ги кълна точно в тая вечер,но те у черква нема да влезнат точно днес,а тях по ги изстрах от нас. ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #95 Преди 1 месец

"Ако ветеринара е свестен и отговорен/важни са финикийските знаци/ и има ЖО ще хване дикиш.А как би се оправил сам със зърнара? Той а и всички ние сме пучи въшки спрямо зърнарите.Зърнара има 2-3 бона джобни на ден. А ний колко имаме?Бития бит,и...я и..н. Това е истината при нас."

С такива постове все ще е така. ;) :lol: :lol:Кой пчели от такива постове?Ясно е едно,че ветеринаря ще загуби и арендатора отново печели,а колко просто е при толкова много потребители само един да каже,че е късно вече и да провери за напред какви са стъпките,но видители подмор от натравяне моя съвет е да звъннете на 112 и да кажете,че имате съмнения за гуляма пандемия на корона вирус. ;) :lol: :lol: Ся ша ма ковалите пак ама щом мой кучета и комари/тия не са животни/ що да не мой и пчели нали и те са животни.Лошото е ,че трябва да сте като Другаря"Стои си на село". ;) :lol: :lol: :lol:
Старши
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: 1997

Мнение #96 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Току се прибирам от доставката на една поръчка и задминавам един пръскач, който едва не отнесох, че светлините му бяха почти невидимки. Няма празник, няма делник - трябва да се пръска. ;)

Е ти нали си с LED, не го ли видя? 8-)

Мнение #97 Преди 1 седмица

Юрий Цветков написа:Е ти нали си с LED, не го ли видя? 8-)

И за това не го отнесох де. ;)

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 гости