Информация за пръскания

Регистриран: Преди 3 години

Мнение #51 Преди 10 месеца

jdrumev написа:А ела утре за моя сметка да те видя.Няма да роботиш само ще си пиеш Пепсито на масичката кошер под сайванта. :D Много боли да знаеш.Вземи си гумата да не си счупиш някой зъб. ;) :D

Рекорда ми е близо 40 без две жила за 5 минути. Ех, като скокнах и взех пушалката - е.....е, разказах им играта за майката и пчеларя. :lol: Няма да ме стреснеш.

Мнение #52 Преди 10 месеца

jdrumev написа:Ти кажи за добива пак бягаш по тъча като бег в селски отбор. :D :lol:

Добива? Добива зависи от пашата и добрата стратегия на пчеларя. Другото е мушингии. ;)
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #53 Преди 10 месеца

solaris60 написа:Добива? Добива зависи от пашата и добрата стратегия на пчеларя. Другото е мушингии. ;)

:thumbup:
ИПМ

Мнение #54 Преди 10 месеца

solaris60 написа:Рекорда ми е близо 40 без две жила за 5 минути. Ех, като скокнах и взех пушалката - е.....е, разказах им играта за майката и пчеларя. :lol: Няма да ме стреснеш.

Изглежда си ме разбрал след тоя пост. ;) Абе да не се мажеш със свинска мас ,че да не те жилят толкова много? :lol: :lol:

Мнение #55 Преди 10 месеца

jdrumev написа::thumbup:

Егати - празен пост. Само една ръчичка. Невероятно. Прегледай се, може да ти няма нищо. :lol:

Мнение #56 Преди 10 месеца

jdrumev написа:Изглежда си ме разбрал след тоя пост. ;) Абе да не се мажеш със свинска мас ,че да не те жилят толкова много? :lol: :lol:

Не. Мажа се с м.....во масло. Голям ефект има. Трябваше да си набавиш докато я нямаше жена ти. :lol:
ИПМ

Мнение #57 Преди 10 месеца

solaris60 написа:Егати - празен пост. Само една ръчичка. Невероятно. Прегледай се, може да ти няма нищо. :lol:

А няма ми.То след това екстремно пчеларство в Златарица ми се се отразява яко на психиката. ;) :D

Мнение #58 Преди 10 месеца

jdrumev написа:ми се се отразява яко на психиката. ;) :D

То още от София си личи, но в Златарица от чистия въздух се засилва невероятно. ;)
ИПМ

Мнение #59 Преди 10 месеца

solaris60 написа:Не. Мажа се с м.....во масло. Голям ефект има. Трябваше да си набавиш докато я нямаше жена ти. :lol:

За кърлежи помага ли?

Мнение #60 Преди 10 месеца

jdrumev написа:За кърлежи помага ли?

Двойна доза. :lol:

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 гости