Информация за пръскания

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #61 Преди 11 месеца

Калеко Алеко написа:Гога,лонгура беше много дискретен и изобщо НЕ натрапваше акъли,дисертации и разните му там научни мисли... Просто дискутирахме,обменяхме мисли,обсъждахме възможни ситуации и...забележи,всичко това по МОИ обяснения и импровизации,което свежда статистическите грешки до близо 90%... :oops: :doh: Между другото,се чух с още двама колеги,които също предложиха свои вариянти/за което съм безкрайно благодарен/ но в крайна сметка,съгласно ситуацията реших и действах на своя глава и ще си сърбам чорбата,каквато е станала... ;)

Ти си знаеш какви са ти семействата и каква ти е пашата, не се съмнявам, че си взел правилното решение.
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Пловдив

Мнение #62 Преди 11 месеца

solaris60 написа:Друмев, имам чувството, че тази година ще ядеш мед, ако си купиш - от Шойков. Състезанието го заеби. :lol:

За него преференциална цена 15 лв/кг. :rolling:
Да си плати за балалайката ( голямата уста ). :lol:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #63 Преди 11 месеца

jdrumev написа:Е ти видя ли му стоката? :lol:В бурканчета за детска храна. :D Профитата пълнят в тенекета. :D

Е аз, като пълен лаик, хобит и не професионалист пълня в бурканчета. ;)
Веднъж пълних 500 бурканчета по 25 мл. :o :doh: :doh: за една сватба, няма да ти кажа колко ми излезе килограма !!! :D
А ти що се харчиш за тенекии, пълни в бидони, професионалисте. :lol:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Пчелар от: Русе

Мнение #64 Преди 10 месеца

Тази сутрин около 07.00ч., по поречието на р. Дунав при Русе се пръскаше със самолет. Скоро ще се видят резултатите - намалели популации на комари и....вероятно пчели.
Димитър Димитров
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #65 Преди 10 месеца

Марин Шойков написа:Е аз, като пълен лаик, хобит и не професионалист пълня в бурканчета. ;)
Веднъж пълних 500 бурканчета по 25 мл. :o :doh: :doh: за една сватба, няма да ти кажа колко ми излезе килограма !!! :D
А ти що се харчиш за тенекии, пълни в бидони, професионалисте. :lol:

Точно по темата си! :lol:
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #66 Преди 10 месеца

Боян Палов написа:Точно по темата си! :lol:

Кой прави сватба с 500 човека(бурканчета)в днешно време освен арендатор или кмет. :mrgreen:
Значи е по темата! :mrgreen: :thumbup:
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #67 Преди 10 месеца

Хачи написа:Кой прави сватба с 500 човека(бурканчета)в днешно време освен арендатор или кмет. :mrgreen:
Значи е по темата! :mrgreen: :thumbup:

Направо в десятката! На вас очевидно не ви пука че ви тровят, щом на всеки опит да се дава гласност на отравянията и информация за пръсканията реагирате като малки деца! Не можеш да помогнеш на глупака, който и сам не иска да си помогне!
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"

Мнение #68 Преди 10 месеца

Боян Палов написа:Направо в десятката! На вас очевидно не ви пука че ви тровят, щом на всеки опит да се дава гласност на отравянията и информация за пръсканията реагирате като малки деца! Не можеш да помогнеш на глупака, който и сам не иска да си помогне!

:o
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #69 Преди 10 месеца

Боян Палов написа:Направо в десятката! На вас очевидно не ви пука че ви тровят, щом на всеки опит да се дава гласност на отравянията и информация за пръсканията реагирате като малки деца! Не можеш да помогнеш на глупака, който и сам не иска да си помогне!

Ти за Умник ли се възприемаш?

Мнение #70 Преди 10 месеца

Ама, много си загрижен за нас и нашите пчели др. Палов :o . Ама, много си сладък, бе! :o
Ама, 'що си мисля, че не ти е в природата да си безкористен. Това противоречи на твоите убеждения!!!
Наглоста ти граници няма ли? :think: :think: :think:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 гости