Старите кучета отговарят!

Пчелар Мераклия
Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #5001 Преди 1 месец

Георги 1974 написа:Зави си кой от какъв ъгъл го гледа.
В къщи имаше едно каменно корито за вода правено на ръка кой знае кога.По някакви неведоми пътища се озовало при брата.И сега правят ремонт и зета му чисти двора и щеше да го изхвърли с другите строителни отпадъци добре че е бая тежко сам човек трудно би го вдигнал.
Бях там и той ми обяснява това пък какво и от къде се е взело аз му обясних че това е артефакт правил го бая време някой от предците това от цял камък да изделаш корито не е лесна работа или поръчал го и платил на някой де се е потил за тая работа.
Човека доста странно ме изгледа двамата имахме различна визия за едно и също нещо но мина ден два и каза че имам право.

Не разбрах какво го направихте?
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #5002 Преди 1 месец

barkov1982 написа:Не разбрах какво го направихте?

Остана си в двора все още не му е измислена функция но това не е моя задача.
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #5003 Преди 1 месец

Сега като се замислих резко и се сетих,че с две кофи може да стане филма,но едната трябва да е пълна с камини.... :lol: :lol:
Регистриран: Преди 3 години

Мнение #5004 Преди 1 месец

jdrumev написа:Сега като се замислих резко и се сетих,че с две кофи може да стане филма,но едната трябва да е пълна с камини.... :lol: :lol:

Аз също го мислих как да стане с тия кофи, та дъното на едната кофа трябва да го надупча с 2 мм бургия, надупканата кофа поставям в здрава кофа и разпечатките като ги сложа в надупканата да се отича меда в здравата. Нещо такова го мислих.
Регистриран: Преди 3 години

Мнение #5005 Преди 1 месец

jdrumev написа:Питай в квартала за стра пералня,но от ония старите дето не центрофугират.... ;) :lol: :lol:

Имам такава пералня, мисля да я пригодя за инвентиран сироп. Мисля че се казваше "Роса" , едновремешните перални.

Назад към Начинаещи

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 гости