край на акациевата паша какво следв

Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #21 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Е, такива ги най - мразя. Ти го вадиш от калта, а то вземе, че ти се изсере/извинявам се за грубия израз/ на главата. Моята все ми мрънка, но и тя по - голяма майка Тереза от мен. :lol:

От скромния си житейски опит, съм останал с убеждението, че много често добрите дела се наказват по един или друг начин. Доста често извършилият добра постъпка плаща за дързостта си. Може и да не сте съгласни, но за мен е така. Но кой знае, може би това е "кръста" на добрия човек? :think:
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:
Регистриран: Преди 3 години

Мнение #22 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:От скромния си житейски опит, съм останал с убеждението, че много често добрите дела се наказват по един или друг начин. Доста често извършилият добра постъпка плаща за дързостта си. Може и да не сте съгласни, но за мен е така. Но кой знае, може би това е "кръста" на добрия човек? :think:

Аз си мислех, че само на мен ми се въртят такива мисли в главата, но явно не съм сам в това. Народа го е казал - направи добро......нали.
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Пловдив

Мнение #23 Преди 1 седмица

:oldtimer:
Я изчистете тези мисли и правете "...туй що сърце и душа ви повелява...".
:oldtimer:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Регистриран: Преди 11 месеца
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #24 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:...много често добрите дела се наказват по един или друг начин...

Така е, но не трябва безочието на разни неблагодарници да ни спира, защото така може да лишим от помощ някой, който наистина заслужава... :thumbup: И защо си мисля, че именно заради такива, рядко оставяни ненаказани дела, все още можем да се наречем ХОРА...
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #25 Преди 1 седмица

Аз действам по съвест и лични убеждения.

А това че ма апе козела отвреме навреме за мен си е в реда на нещата :-) ! От геогравската ширина е ... :D
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #26 Преди 1 седмица

По повод последните няколко поста, да споделя и аз, опитвам да помагам на 2ма- 3ма, доколкото ми стигат знанията, но в същото време и ми помагат със знания и опит няколко човека, за което съм изключително признателен. :clap: :clap: :clap:
Така че има някакъв баланс. :thumbup:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Лонг Джон Силвър
Пчелар от: Пловдив

Мнение #27 Преди 1 седмица

barkov1982 написа:По повод последните няколко поста, да споделя и аз, опитвам да помагам на 2ма- 3ма, доколкото ми стигат знанията, но в същото време и ми помагат със знания и опит няколко човека, за което съм изключително признателен. :clap: :clap: :clap:
Така че има някакъв баланс. :thumbup:

:naughty:
Грешиш.
Друмев требе да го броиш за десетина, поне толкова нерви абиш по него колкото за десет.
:lol:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.

Назад към Начинаещи

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 гости