край на акациевата паша какво следв

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #11 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Ферплей,ферплей ама ПП СК се завърна.Така,че внимавай с ласкателствата... ;) :lol: :lol:

Знам, знам. На полусъединител ги държи. Хубаво стана, че на колегата удариха рамо веднага. Баланс трябва да има.
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #12 Преди 1 седмица

rumenggr написа:Знам, знам. На полусъединител ги държи. Хубаво стана, че на колегата удариха рамо веднага. Баланс трябва да има.

Дизбалана е друга раута.... ;) :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #13 Преди 1 седмица

Марин Шойков написа:Искам да паздравя колегата maxtop .
Изпитах невероятен КЕФ да му прегледам кошерите.
Табиетлийска, подредена и чиста работа. :clap: Всичко правено очевидно с много мерак, но и солидна доза теоретична подготовка.
Пожелавам му скорошно оздравяване и много приятни мигове в пчеларстването, а те ще са много с неговия тертип на работа.
ПП
И ракията му е супер. :D

Браво Марине !
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #14 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Дизбалана е друга раута.... ;) :lol: :lol:

Няма баланс, който да не може да бъде разбалансиран. :clap: Аксиома. :lol:
Лонг Джон Силвър
Пчелар от: Пловдив

Мнение #15 Преди 1 седмица

Remi написа:Браво Марине !

Радвам се че така стана.
Грехота беше, толкова ОБГРИЖВАНИ и развити кошери, да станат бадева.
А колегата наистина е яко пострадал, ръката му е привързана към кръста и изобщо не трябва да я движи. :doh:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.

Мнение #16 Преди 1 седмица

Марин Шойков написа:Радвам се че така стана.
Грехота беше, толкова ОБГРИЖВАНИ и развити кошери, да станат бадева.
А колегата наистина е яко пострадал, ръката му е привързана към кръста и изобщо не трябва да я движи. :doh:

Някои тук знаят какво значи да помогнеш безкористно ей така защото си човек защото ти е кеф а някои са го забравили. При по младите това го няма там е Да не се прекараш .
Ще седи ще те гледа като идиот как се мъчиш че даже и ще те снима.
Минавам един ден през съседното село и гледам един човечец си купил дърва метровки . Мъчи се да ги пренесе и да ги нареди зад портата ама толкоз му е хала . Спирам викам на сина слизай да вкараме дървата а той Що? Викам слизай ще разбереш. Слезнахме поздравихме и без много приказки за има няма 20 минути вкарахме и наредихме дървата . Починахме хапнахме и си тръгнахме по пътя .
Сина повече не ме пита нищо !

Мнение #17 Преди 1 седмица

Remi написа:Някои тук знаят какво значи да помогнеш безкористно ей така защото си човек защото ти е кеф а някои са го забравили. П

Днес пак ще ходя да "помагам" на единия комшия по пчелите. Станах му чирак - няма научаване бате. "Ела ги виж, ела ги виж". Другия горе долу се справя. Иначе ходя на моя пчелин за да оправям техните - важното е, че съм в играта. :lol:
Регистриран: Преди 1 година
Пчелар от: 1994

Мнение #18 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Днес пак ще ходя да "помагам" на единия комшия по пчелите. Станах му чирак - няма научаване бате. "Ела ги виж, ела ги виж". Другия горе долу се справя. Иначе ходя на моя пчелин за да оправям техните - важното е, че съм в играта. :lol:
Не си само ти така.Аз също съм като теб,само че на двама.

Мнение #19 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Днес пак ще ходя да "помагам" на единия комшия по пчелите. Станах му чирак - няма научаване бате. "Ела ги виж, ела ги виж". Другия горе долу се справя. Иначе ходя на моя пчелин за да оправям техните - важното е, че съм в играта. :lol:

То да е повдигач да му го турнеш ми то акъл връмугу :D . Помагах на един такъв ... сега е във вишата лига ;) всичко знае ,може че даже и не поздравява :D

Мнение #20 Преди 1 седмица

Remi написа:То да е повдигач да му го турнеш ми то акъл връмугу :D . Помагах на един такъв ... сега е във вишата лига ;) всичко знае ,може че даже и не поздравява :D

Е, такива ги най - мразя. Ти го вадиш от калта, а то вземе, че ти се изсере/извинявам се за грубия израз/ на главата. Моята все ми мрънка, но и тя по - голяма майка Тереза от мен. :lol:

Назад към Начинаещи

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 гости