Начинаещ с огромен мерак

Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #61 Преди 2 месеца

Ангел Йосифов написа:Останете си в къщи!Някой да не ви кара да катерите тез 24500 метра :confusion-confused:

не може Майсторе, баш там ни е канил да разпалиме скарата на теферич, а и нема корона нали, ама вие как смело ги тургате тия нули, ще трябва да се екипираме като астронавти и да летим до там :angelic-whiteflying:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: скоро

Мнение #62 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:Предвид канализацията на Тея места ,не е много сигурно :lol: ;)

е те баш там са витамините бе Барков, друго всичко е чакъл ;)
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #63 Преди 2 месеца

Перо Мелиферо написа:няма такова нещо, това твоето е провокация, ела си купи 1 бурканче и си го изследвай с ЯМР ако искаш :D

Прати ми го с колета от Даката с "Еленския бут" и 1 ока от оная рИкия дето и' изтича срока. Като противоотрова за иприта. :shifty: Куките не приемат като основателна причина за пътуване спасяването на рИкията от зяносване. :cry:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #64 Преди 2 месеца

Перо Мелиферо написа:не може Майсторе, баш там ни е канил да разпалиме скарата на теферич, а и нема корона нали, ама вие как смело ги тургате тия нули, ще трябва да се екипираме като астронавти и да летим до там :angelic-whiteflying:

Ееее.Перка,мислех,че си по математиката :D .Не съм прибавил една нула,а пропуснах запетаята,демек 245,00м :mrgreen:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #65 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:Последно като бях на един пазар(като наблюдател), един продавач на мед обясняваше на клиент как меда бил от над 1500м.н.в.,меда слънчогледов ама нема значение щом има етикет жълт кантарион.
Очаквам скоро да минат 2000м, че и после 3000м.н.в. :lol:

Че ти в Родопите знайш кви пити слънчоглед стават :D
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:

Мнение #66 Преди 2 месеца

Перо Мелиферо написа:долината на река Шат ал Араб известна още и като Ефрат за по-неуките, точно след сливането с р.Тигър :lol:

Бе, гледам аз един пчелин разположен там, чудя се чий е, а то виж, бил на Перката. :rolling:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #67 Преди 2 месеца

Remi написа:Че ти в Родопите знайш кви пити слънчоглед стават :D

Май и ти си попадал на тая ситуация ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Назад към Начинаещи

Разглеждащи този форум: и 19 гости