Медът и "инДжИнерОТ"

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #1 Преди 1 месец

ИПМ
Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #2 Преди 1 месец

Аз такава липа ще ти направя у Смолян,че ще искаш и още... :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #3 Преди 1 месец

Това за капката не изненада само мен,но Бомбето си е Бомбе.Жалко,че не съм проверите.Първо ще отида при него да взема проби дали храни у в медосбора със нещо... ;) :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелар от: изодзад Рости
Контакт:

Мнение #4 Преди 1 месец

jdrumev написа:Това за капката не изненада само мен,но Бомбето си е Бомбе.Жалко,че не съм проверите.Първо ще отида при него да взема проби дали храни у в медосбора със нещо... ;) :lol: :lol:

Начи виж сега. На акация у в медосбора трябва имаш много силни семейства и точно преди да цъфне и арендатора да наръси за пчели, слагаш 2 по 20 литра горнооряховски шербет и си топаш топката.
И да вали и да вее ич през у..я ми не е! Полена акациев, меда горнооряховски да го еба :D ша ма уловиш за IP - то :naughty:
Що е то БахуръТ и намира ли място той в марксистко политическата философия !
Ранътъ прай борбътъ! Салкъна цъфти, Пчеларинът рани, ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:

Мнение #5 Преди 1 месец

Remi написа:Начи виж сега. ...Полена акациев, меда горнооряховски да го еба :D ша ма уловиш за IP - то :naughty:

:o :shhh:
ИПМ

Мнение #6 Преди 1 месец

зуница написа::o :shhh:

Сериозен ли си.Това е обществена тайна.Не видя ли снощи,че обещах на Другаря Шойков да му покажа какво е мед у кошер.Лошото е,че ще ми се разсърди като разбере от де са Фиданките/суровината/. ;) :lol: По малко от 0,55лв/кг не я дават ;) :lol: :lol: Е верно малко е на буци,но за да се гърби си заслужава.... ;) :lol: :lol:

Мнение #7 Преди 1 месец

jdrumev написа:Сериозен ли си.Това е обществена тайна.Не видя ли снощи,че обещах на Другаря Шойков да му покажа какво е мед у кошер.Лошото е,че ще ми се разсърди като разбере от де са Фиданките/суровината/. ;) :lol: По малко от 0,55лв/кг не я дават ;) :lol: :lol: Е верно малко е на буци,но за да се гърби си заслужава.... ;) :lol: :lol:

Дака-а , може да е обществена, но джентълмените никога на казват на дашната булка ку..а.
ИПМ

Мнение #8 Преди 1 месец

зуница написа:Дака-а , може да е обществена, но джентълмените никога на казват на дашната булка ку..а.

Абе Курвето си е ....каквото и да ми думаш. ;) :lol: :lol:
Лонг Джон Силвър
Пчелар от: Пловдив

Мнение #9 Преди 1 месец

jdrumev написа:Сериозен ли си.Това е обществена тайна.Не видя ли снощи,че обещах на Другаря Шойков да му покажа какво е мед у кошер.Лошото е,че ще ми се разсърди като разбере от де са Фиданките/суровината/. ;) :lol: По малко от 0,55лв/кг не я дават ;) :lol: :lol: Е верно малко е на буци,но за да се гърби си заслужава.... ;) :lol: :lol:

На другаря СИ Шойков ВЕЧЕ можеш да му показваш САМО колко си Ентелигентен !
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.

Назад към Мед

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 гости