Имитиращ продукт

Профилна снимка
Великови
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #11 Преди 1 година

borifototo написа:Те тука шефовете нали са българи. :D

Тук в лидл продават това което германците не искат да купуват.
Шефовете ги гонят за оборот. Като ти кажат, че искат милион и да искаш да купуваш качество не можеш.
Профилна снимка
Бат Тянко
Пчелар от: Бургас, Черноморец, Айтос

Мнение #12 Преди 1 година

Българи са, ама с немски манталитет?
ВРЕМЕТО, КОЕТО ИМАМЕ, Е ПАРИ, КОИТО НЯМАМЕ.
ЖЕНАТА ЗА МЪЖА Е КАТО КЛАДЕНЧЕ. ОТКЪДЕТО И ДА ЗАСТАНЕШ, ВСЕ ЩЕ УТОЛИШ ЖАЖДАТА СИ.
ЧОВЕК Е ДЪЛГО ИЗРЕЧЕНИЕ, НАПИСАНО С ЛЮБОВ И ВДЪХНОВЕНИЕ. НО ПЪЛНО С ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ.
Профилна снимка
Croco

Мнение #13 Преди 1 година

Бат Тянко написа:

Българи са, ама с немски манталитет?

Разплатите са немски
Профилна снимка
Бат Тянко
Пчелар от: Бургас, Черноморец, Айтос

Мнение #14 Преди 1 година

Един път, си купих руска салата. Не купувам по принцип, ама направих изключение. Уж, от марка с традиции. Зачетох се в етикета. Оказа се, че в кутията руска салата няма! А едно време не беше така. Киселото мляко вкисваше, бозата и тя! Бирата беше винаги топла, рускините, чехкините и полякините също! Добре че, последните са пак така. Иначе, от големите магазини ни меда е мед, ни салатата салата!
ВРЕМЕТО, КОЕТО ИМАМЕ, Е ПАРИ, КОИТО НЯМАМЕ.
ЖЕНАТА ЗА МЪЖА Е КАТО КЛАДЕНЧЕ. ОТКЪДЕТО И ДА ЗАСТАНЕШ, ВСЕ ЩЕ УТОЛИШ ЖАЖДАТА СИ.
ЧОВЕК Е ДЪЛГО ИЗРЕЧЕНИЕ, НАПИСАНО С ЛЮБОВ И ВДЪХНОВЕНИЕ. НО ПЪЛНО С ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ.
Профилна снимка
Дамян Дамянов
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #15 Преди 1 месец

Имитиращ продукт - IMG_20180427_174235.jpg
Медоносна Пчела - Apis mellifera
Пчела произвеждаща мед - Apis mellifica
Пчелар грижещ се за пчели - Apiarius
Пчелар произвеждащ мед - Mellarius
Профилна снимка
belerefon
Пчелар от: 1999

Мнение #16 Преди 1 месец

Големите вериги се превърнаха във финансови институции.Като всяка една такава е важно количеството и приходите,а не качеството и клиента.Имам поглед върху развитието и работата на повечето.Таргетите се задават всяка сутрин по имейл или директно и ако не се справи търговеца се търси друг на негово място.Търговеца от своя страна прави всичко по силите си да продава за да не изхвърчи от бизнеса,а резултатът е... имитиращи продукти.
В крайна сметка дали ще участвате в пирамида или ще купувате некачествени храни,в повечето случаи сте прецакани.Тъжното е,че аз лично не виждам как всичко това ще се промени,освен да се вслушаме всички вкупом в думите на Ванга и да купуваме къщи на високо и да си правим сами храната ;)
Профилна снимка
Дамян Дамянов
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #17 Преди 1 месец

belerefon написа:Големите вериги се превърнаха във финансови институции.Като всяка една такава е важно количеството и приходите,а не качеството и клиента.Имам поглед върху развитието и работата на повечето.Таргетите се задават всяка сутрин по имейл или директно и ако не се справи търговеца се търси друг на негово място.Търговеца от своя страна прави всичко по силите си да продава за да не изхвърчи от бизнеса,а резултатът е... имитиращи продукти.
В крайна сметка дали ще участвате в пирамида или ще купувате некачествени храни,в повечето случаи сте прецакани.Тъжното е,че аз лично не виждам как всичко това ще се промени,освен да се вслушаме всички вкупом в думите на Ванга и да купуваме къщи на високо и да си правим сами храната ;)

Прецакани сме всички, но най-вече производителите, защото пазара се залива с некачествени и евтини продукти. Ако не можеш да произвеждаш такива, трябва да си търсиш друг пазар, колкото и да ти струва това.
Медоносна Пчела - Apis mellifera
Пчела произвеждаща мед - Apis mellifica
Пчелар грижещ се за пчели - Apiarius
Пчелар произвеждащ мед - Mellarius
Профилна снимка
jdrumev
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #18 Преди 1 месец

Рано или късно ще се разработят и институциите които трябва да котролират некачествените стоки.Другото което е,че ние нищо не правим по въпроса.Купи си мед с инверт да не е пчелен продукт дай го да го изследват и после заведи едно дело. ;) :D :D :D Сматяй 10 години ще ми се гади и ще повръщам след като съм консумирал от него. :D :D :D

Назад към Мед