Как да снижим себестойността на меда

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #131 Преди 1 седмица

solaris60 написа:В този си пост съм го написал ясно, а който както иска така да си го разбира. Само ти не го разбра и сега само и само твоето магаре да е мъжко се плюнчиш та се не траеш. ;)

От което още по-ясно става ясно, че нищо не ти е ясно! Да, капкомера можеш да махнеш и да завиеш капачката. Това са два различни детайла. Гутатора можеш да махнеш от капачката, но остава проблема с запушването. Сега става ли по-ясно?
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"

Мнение #132 Преди 1 седмица

Боян Палов написа:От което още по-ясно става ясно, че нищо не ти е ясно! Да, капкомера можеш да махнеш и да завиеш капачката. Това са два различни детайла. Гутатора можеш да махнеш от капачката, но остава проблема с запушването. Сега става ли по-ясно?

Нали това написах по - горе, обяснявайки ги кое за какво и ти показах и снимки за да ти е по - ясно. Ти пиеш ли? ;)
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Русе

Мнение #133 Преди 1 седмица

Боян Палов написа:И как ще запушиш отвора на капачката?

Слънцето е напълно прав! Изпреварил ме е с отговорите :)
Освен това - пипета избягвам да използвам за клеева тинктура, понеже много от прополисът остава по стъклото.
Димитър Димитров
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #134 Преди 1 седмица

distedi написа:Пише, че тези са с гутатор. Вкъщи точно в такова си държа тинктурата - използвам 100 мл. шишенце.
За млечицето ще махна гутатора.
Иначе аз питах, за да видя, дали от някъде ще се намери по-добра оферта :)

Не разбирам за какво те е изпреварил. Ти в поста си за гутатор ли пишеш или за капкомер?
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Русе

Мнение #135 Преди 1 седмица

Боян Палов написа:Не разбирам за какво те е изпреварил. Ти в поста си за гутатор ли пишеш или за капкомер?

Написал съм ГУТАТОР. Според моите разбирания - това е ... капкомер (който мога да махна, ако нямам нужда от него), а не пипета. Като прочетох коментарите, видях, че за теб гутатор е със значение пипета...
Линкът, който съм дал, има показана снимка на шишетата и е написано, че са с гутатор...мислех, че е ясно за какво точно става дума.
Едно уточнение - тази обява НЕ е моя! Само споделих с колегите от къде може да се намери такъв амбалаж.
Нямам намерение да разпалвам конфликт! Желая хубава вечер на всички!
Димитър Димитров

Назад към Мед

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости