Как да повишим продажбите и цената на меда

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #301 Преди 3 седмици

А вече ми светна след вашите постове що кафето е горчиво и що хората почнаха да не слагат сахар а мед в него. :D :D :lol: :lol:
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #302 Преди 3 седмици

jdrumev написа:А вече ми светна след вашите постове що кафето е горчиво и що хората почнаха да не слагат сахар а мед в него. :D :D :lol: :lol:

я ми подай, че на мен още ми е тъмно :lol:
И кой по дяволите пие кафе с мед? То така и кафето и меда разваляш :? Или пък и двете ги оправяш :roll:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #303 Преди 3 седмици

Перо Мелиферо написа:... И кой по дяволите пие кафе с мед? То така и кафето и меда разваляш :? ...

Само това няма да казваш! :naughty: С мед кафето се пие от хубавите булки дето искат да са винаги такива. :romance-heartsthree: Всичко което се прави с мед е полезно и хубаво! :thumbup: :
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #304 Преди 3 седмици

Перо Мелиферо написа:я ми подай, че на мен още ми е тъмно :lol:
И кой по дяволите пие кафе с мед? То така и кафето и меда разваляш :? Или пък и двете ги оправяш :roll:

Ми Я, хубавото кафе(според мен,вкусовите предпочитания са субективни) го пия или чисто или с малко мед, на калпавото слагам по едно захарче ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Майстор - Готвач

Мнение #305 Преди 3 седмици

barkov1982 написа:Ми Я, хубавото кафе(според мен,вкусовите предпочитания са субективни) го пия или чисто или с малко мед, на калпавото слагам по едно захарче ;)

определено е въпрос на вкус, мисълта ми е че като омешаш аромата на хубавото кафе с аромата на истинския мед си става "манджа с грозде" според мен де ;)
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #306 Преди 3 седмици

barkov1982 написа:Ми Я, хубавото кафе(според мен,вкусовите предпочитания са субективни) го пия или чисто или с малко мед, на калпавото слагам по едно захарче ;)

Аз го пия първо с коняк! :thumbup: А, после само коняк! :shhh:
Регистриран: Преди 11 месеца

Мнение #307 Преди 3 седмици

Перо Мелиферо написа:И кой по дяволите пие кафе с мед?

Не само, че така се бях научил по едно време, ами и голям зор видях, докато се откажа от тази комбинация - отначало вкуса може и да е странен, но след време ставаш направо пристрастен. Това е нещо, като десеторна доза кафе или да речем все едно кафе с адреналин - бомба, ама без закъснител.
Регистриран: Преди 3 години
Пчелар от: Северозапада

Мнение #308 Преди 3 седмици

Ако и булчетата мажете с мед - Евала.
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #309 Преди 3 седмици

Перо Мелиферо написа::
И кой по дяволите пие кафе с мед? :roll:

Винаги. На моя почва, а и където имам избор. ”Мед” от онези малки найлонови пликчета отказвам.
Майстор - Готвач

Мнение #310 Преди 3 седмици

rumenggr написа:”Мед” от онези малки найлонови пликчета отказвам.
Е там ти е грешката, няма да ти разваля вкуса на кафето бре :lol: А тия в малките кутийки с фолио отгоре, дето ги имаше навремето ползваш ли ги? Те имам чувството, че само акациев мед слагат, винаги е течен. Но то не е и за чудене при тия цени на меда, защо да не дават най-доброто :D

Назад към Мед

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости