Цена на пчелния мед

Регистриран: Преди 2 години

Мнение #361 Преди 1 месец

Перо Мелиферо написа:Хитър си, щото от високо най-кофти се пада и ще има сеир, нали :lol:

Еееее, все си мислите, че ви мисля лошото. Аз съм готин. :lol:
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #362 Преди 1 месец

Хачи написа:За оцеляването иде реч! :thumbup:

Ората му викат еволюция. За справка - чети пчеларските форуми!
Там/тук има много еволюирали "неща", които не искат да пробият тиквата, та да влезе фунията с акъла в отверстието.
Пак справка от докторските форуми: Като не става вербално, ментално или венозно - задължително анално!
Оралното е за другата тема.. :D
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #363 Преди 1 месец

Те цени от Апи Грейв - налягайте! :violin:
Регистриран: Преди 10 месеца
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #364 Преди 1 месец

morriddin написа:Те цени от Апи Грейв - налягайте! :violin:

Това да пишеш след полунощ /и след няколко силни тараторЯ/,не е занаят за всеки... :? ;) Изхода е един >> на уроци при Друмев /платени разбира се/ ;) :thumbup:
Шегувам се.
"Който побеждава другите е силен. Победилият себе си е могъщ."- Лао Дзъ
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #365 Преди 3 седмици

Регистрирайте се, за да видите линка
Специално за Друмев поствам линка и тук, за да може да се искаже по въпроса.
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #366 Преди 3 седмици

А гледах го това. :D Само като видиш нерегистрираните кошери и ти става ясно какво ни е Био то. :D :D Че те не вземат ли сега по толкова?Искат ама ша има да вземат. :D :D :D То ония горе са прости не знаят как седят нещата.За какво иска тоя тия пари за нас според мен.Ами за да може после да ми купи меда по 1-2лв. и аз да си трая за всичките си проблеми. :D :D Сега колко се изкарва средно от кашер.Точно толкова 20кг по 4 лв=80лв,да ама създавам проблеми.Правя клипове на отровени пчели,правя клипове на не регламентирани пръскания,вземам проби от продукцията... и пр.А колко е лесно с тия 80 лв да ми затворят устата и очите. ;) :D :D Ей,такива като Русев са срам за БГ пчеларството.Само 2 седмици поработиха ДФЗ на терен и всички гулеми лапачи се н...ха като почнаха проверките .... :x :x :x .

Мнение #367 Преди 3 седмици

Хубава идея! Ще си регистрирам 5 броя на терасата, като домашни любимци. Който иска да се бори със 155 -те кг. на Друмев. Правя си кефа и ми плащат 4-стотака.Ако изкарам мед за подслаждане на кафенце или чай, доволно. :shifty:
В последните години наблюдавам пчеларските вождове.Убедих се, че по-мързеливи тарикати от тях няма! :liar:
Защо не се борят да се доплаща до пазарната цена на продадено количество мед?
Защото първо трябва да го произведеш.После трябва да убедиш някого, че е качествен.А накрая и да се спазариш за цена.Ако е ниска, нека държавата тогава да помага.Да помага ,ама на тоя, който е вложил труд и умение да произведе продукт. :clap:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #368 Преди 3 седмици

А за какво да имаш и пчели?Регистрираш си 30 кошера на терасата и си пиеш пак кафенцето. ;) :D :D Ако ти тръгнат на проверка ми звъннваш и веднаги заселваме от другия ми пчелин. ;) :D :D
п.п.Меда за чайчето и кафенцето от мен. ;) :D :D Ама другия път ти ще помагаш. ;) :D :D

Мнение #369 Преди 3 седмици

jdrumev написа:А за какво да имаш и пчели?Регистрираш си 30 кошера на терасата и си пиеш пак кафенцето. ;) :D :D Ако ти тръгнат на проверка ми звъннваш и веднаги заселваме от другия ми пчелин. ;) :D :D
п.п.Меда за чайчето и кафенцето от мен. ;) :D :D Ама другия път ти ще помагаш. ;) :D :D

Ти сега да не искаш да делим тия 30 Х 40€ = 1200€ ? ;) Май ще ти отива пчеларски вожда да станеш?! :clap:
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #370 Преди 3 седмици

Кеф!!! Значи, достатъчно е да пия кафе. Звънкам тук, там и имам пчели и медец за кафето, а кинтите сами идват...? 4 поста бяха достатъчни! Велико! В четвъртия пост обаче... кинтите заиграха... Ей, не ме бройте за трети в дружината, че третия....

Назад към Мед

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 гости