Цена на пчелния мед

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #551 Преди 1 седмица

Боян Палов написа:Парена жаба вече знае кога и как да скача! :mrgreen:

Колко бройки продаде? :lol:
Правиш се на шут ( Та пчеларски сектори ще структурираш, та ръководител на сектори ще назначаваш, сякаш не си чувал за свободен пазар ) и като се събере публика изпляскаш една снимка и чакаш купувачи! :lol:
Нямаше ли по-достоен начин да си рекламираш стоката? :doh:
Дамянов, шкартирай го тоя, стига се е правил на парено влечуго! :pray:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Стаж: Пчелар

Мнение #552 Преди 1 седмица

Във връзка с продали се парени влечуги!!!
Гледай от 29м до 30м. и 50с.
https://www.youtube.com/watch?v=WTkA2yD3WzM
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #553 Преди 1 седмица

Боян Палов написа:Тъпа лепачка за восъчни основи с ток. Няма цена, за своя душа е! Става за трите вида стандартни рамки като се сменят подложките и притискащите плоскости. На мен ми излезе къде 150лв, ама нали знаеш - кеф цена няма!
Izdelie za web-1.jpg

Да си продължа мислата от онзи ден.... Ето снимки на вариантите за другите рамки.
Цена на пчелния мед - Izdelie za web-5.jpg
Цена на пчелния мед - Izdelie za web-6.jpg
Цена на пчелния мед - Izdelie za web-7.jpg
Цена на пчелния мед - Izdelie za web-8.jpg

Интересни са опорите. Те са 5 на брой и имат тройна функция - притискане на рамката, подаване на ток в двете крайни точки на обтелването и регулиране височината на рамката спрямо подложката. Може да се регулира местоположението им по трите оси XYZ.
Само първата подложка (за най-малката рамка) е неподвижно закрепена за основата. Другите две се добавят при нужда и се свързват една за друга с насочващи шипове и се задържат свързани с мощни неодимови магнити.
Всички елементи подлежат на регулировка и последваща фиксация в работно положение. Всичко е разглобяемо за лесно съхранение.
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"

Назад към Мед

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости