Пламен Петров и "родопиката" .

ИПМ
Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #481 Преди 6 дни

зуница написа:С риск да се повтарям ще кажа на кратко.Цялата борба е за създаване на един покровителстван от държавата със закон монопол.Генофонд ,породи, селекция са само външната обвивка на съдържанието монопол.Монопол със всичките благинки за монополиста.
Ти можеш ли да откажеш отопление от ТоплофЕкация?Ще откажеш, но ще плащаш такса.Така ще стане и с водата .Защо да не стане и с пчелните майки? И без друго сега е трудно да се проверяват всички кошери с какви майки са.Направо такса .Па ти си слагай каквито щеш майки.Ей за това е цялата патаклама.На пчелите и наивните пчелари майната им. :mrgreen:

А как ще те контролират ако не е така?Батко Зуница що неможе да си вкарам БМП в Австрия законно? ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #482 Преди 6 дни

solaris60 написа:Оставям публиката леко гладна.....и други да подскажат нещо. :lol: Е, сега като започне едно изреждане.... :lol: Абе плащаш много, ползваш нищо.

Като им слаб акъля да плащат.Без Акт 1,2,3....13,14,15 какво плащат?А това съответно ще го платят слабите на акъль... ;) :lol: :lol: Като се замисли,челяк в една къща винаги има нещо за ремонт... ;) :lol: Докато има тарикати ще има и слаби на акъль да плащат сметката. ;) :lol: :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #483 Преди 6 дни

jdrumev написа:...Батко Зуница що неможе да си вкарам БМП в Австрия законно? ;) :lol: :lol:

Питай австрийците , бре! Може пък и да може.Не питаш когото трябва. :mrgreen:
ИПМ

Мнение #484 Преди 5 дни

зуница написа:Питай австрийците , бре! Може пък и да може.Не питаш когото трябва. :mrgreen:

Модернизаторе ти ли си бре?

Назад към Пчелни майки и отводки

Разглеждащи този форум: и 25 гости