Майката

Профилна снимка
Перо Мелиферо
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 8 месеца
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: 2017г.

Мнение #791 Преди 1 седмица

Георги 1974 написа:Кой или какво е Друмев – непризнат гений на своето време...

Жоре, тука си в десетката :thumbup: , на този въпрос дори всички философи от древноста да възкресиш и да събереш, дълго време ще се лутат в търсене на Истината
Профилна снимка
Ангел Йосифов
Петъчен майстор пчелар
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #792 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:на този въпрос дори всички философи от древноста да възкресиш и да събереш, дълго време ще се лутат в търсене на Истината

Защоооо,чадо,защо тормозиш старите ни кости. :oldtimer: .за нещо елементарно.Тяааа,истината,пчеларската, не е една,а хиляда и една.Нещо,като Шехиризада. :angelic-halofell:
Профилна снимка
rumenggr
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #793 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Жоре, тука си в десетката :thumbup: , на този въпрос дори всички философи от древноста да възкресиш и да събереш, дълго време ще се лутат в търсене на Истината

Те да възкръснат и лесно ще заработят. Сипваш обилно от "бакърената лула" или от "алпака филджана" може с малко сушено от Елена и след два часа влизат в часа на Даката. Да видиш как древни мумий с червени бузи философията ще изцъклят преди да си казал чичковите червенотик....:rolling: :drinkingbuddies:
Профилна снимка
Перо Мелиферо
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 8 месеца
Пчелар от: 2017г.

Мнение #794 Преди 1 седмица

Ангел Йосифов написа:Защоооо,чадо,защо тормозиш старите ни кости. :oldtimer: .за нещо елементарно.Тяааа,истината,пчеларската, не е една,а хиляда и една.Нещо,като Шехиризада. :angelic-halofell:

Ачка, в леко поизкривения смисъл, който влагам в определението "философ" ти определено нямаш място там, за мен по-скоро си прагматик-емпирик :thumbup:
Профилна снимка
jdrumev
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #795 Преди 1 седмица

:D Чета,чета и не вярвам на очите си. :D :D :D Как ми разбрахте кода. :D Брата снощи се разсърди. :D Не може да пием ракия с билката пий-пий и да говорим за пчели само. :D :D :D
Профилна снимка
Иван Мънков
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #796 Преди 1 седмица

jdrumev написа::D Чета,чета и не вярвам на очите си. :D :D :D Как ми разбрахте кода. :D Брата снощи се разсърди. :D Не може да пием ракия с билката пий-пий и да говорим за пчели само. :D :D :D

Вий с брата не може да говорите само за пчели, но не става да думате и за булки, че булите Друмевици ще ви пръснат орталъка, но може просто да се разберете покорпусно кой-кой дял да притежава.Според мен брата да поеме плодниковите етажи, а за теб понеже си зает с форумна философия по-високите етажи, демек медовите. :rolling:
Профилна снимка
jdrumev
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #797 Преди 1 седмица

Иван Мънков написа:Вий с брата не може да говорите само за пчели, но не става да думате и за булки, че булите Друмевици ще ви пръснат орталъка, но може просто да се разберете покорпусно кой-кой дял да притежава.Според мен брата да поеме плодниковите етажи, а за теб понеже си зает с форумна философия по-високите етажи, демек медовите. :rolling:

Аз съм шеф на отдела Връзки с обществото бре Ванка.Толкова години сме приятели и още не си рабрал. :D :D :D
П.П.Днес звънна,МЕРСИ. :D :D :D :D

Назад към Пчелни майки и отводки