Пламен Петров и "родопиката" .

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #311 Преди 1 година

tarty написа:Тази година бях с 100% празни кошери, а от другата ще се опитам да имам 150% празни. Какво разбирам под празни, това е да имам допълнително едно дъно, хранилка и капак. Основните ми кошери са с най-малко 8 магазина, а част от тях ми стигат пролетта за отводки.

Това май твоето си е Родопика.Само Родопиката може да постигне такива резултати.Днес намерих много инфо на сайта на АГРАРНИЯ в Пловдив. :D
ИПМ

Мнение #312 Преди 1 година

Дамянски от прочетоното от мен днес да знаеш че си в грешка.Продават се на година над 50к майки РОДОПИКА. :D
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #313 Преди 1 година

jdrumev написа:Дамянски от прочетоното от мен днес да знаеш че си в грешка.Продават се на година над 50к майки РОДОПИКА. :D

Покажи ни къде го видя това. Дай линк.
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
ИПМ

Мнение #314 Преди 1 година

Да бе сега. :D Като се появи Шогуна Всилевс тогава. :D Все пак трябва да съм подготвен за дебата с него.Сега ще гръмна патроните на вятъра и трябва пак по просташкия начин да го уборвам.А така ще ми се вдигнат акциите на знаещ. ;) :D
Контакт:

Мнение #315 Преди 1 година

jdrumev написа:Да бе сега. :D Като се появи Шогуна Всилевс тогава. :D Все пак трябва да съм подготвен за дебата с него.Сега ще гръмна патроните на вятъра и трябва пак по просташкия начин да го уборвам.А така ще ми се вдигнат акциите на знаещ. ;) :D

Покажи къде го пише това и бутилката ще те чака в Елена.
ИПМ

Мнение #316 Преди 1 година

Не се хваля, но ако си реша нещо може и да не ценно изразходвам страшно много ресурс,време и енергия.В тая връзка да ви призная колеги имам един грях към вас.
За да се направя знаещ в един друг форум тогава на знаещите в една тема,,какво е това растение". Пишех емейли на всички бутанични институти./ох олекна ми/ :D :D :D .
п.п. Никога не пишете на бутаниците от Балчик не отговарят никога. :D :D :D
Контакт:

Мнение #317 Преди 1 година

Друмев, чакам да видя къде пише, че се изнася над 50 000 родопики...
ИПМ

Мнение #318 Преди 1 година

Аз казах , че се продават Даманчик не съм писал че се изнасят.Но след последните изследвания на Родопиката на Германците може и да се удвоят продажбите. :D По хигиенно поведение е една от най добрите.Но нека изчакаме Шогуня Василевс. :D Ще ми требва и някой с хароший немецов язык. :D
Проф.
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #319 Преди 1 година

jdrumev написа:Това май твоето си е Родопика.Само Родопиката може да постигне такива резултати.Днес намерих много инфо на сайта на АГРАРНИЯ в Пловдив. :D

Каква Родопика те гони тебе :lol: , къде са Родопите, къде Странджа. Ако ще ставаш кръстник да чакам армаган ама ще дойда с буса да го взема и докато не се напълни няма си ходя :mrgreen: Мойте са Бяла Сакарка, първоизточника на пчелната раса :snooty: :snooty: :snooty:
ИПМ

Мнение #320 Преди 1 година

Заблуждавал си се до сега. :D Това което ще посна след като се появи Шогуня Всилевс ще искаш само Родопчанки да са.Аз добре че со време се ориентирах и моите са само такива. :D :D :D

Назад към Пчелни майки и отводки

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 гости