Центрофуги

Профилна снимка
nikawr
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #111 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Няма смисъл от това пак ще подскача. :D :D :D Аз не точа първите 12 рамки и си пия кафето. :D :D :D :D :D :D

Ама плодникови или магазинни, не уточни... ;)
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Профилна снимка
jdrumev
Хрометофоб
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #112 Преди 2 месеца

nikawr написа:Ама плодникови или магазинни, не уточни... ;)

Каквото е на ред. :D :D :D
Профилна снимка
Перо Мелиферо
Майстор - Готвач
Пчелар от: 2017г.

Мнение #113 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Няма смисъл от това пак ще подскача. :D :D :D Аз не точа първите 12 рамки и си пия кафето. :D :D :D :D :D :D

подскача ти, защото много си ги затегнал, разхлаби ги малко за да поемат вибрациите или използвай тампони за климатик
Профилна снимка
зуница
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #114 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Няма смисъл от това пак ще подскача. :D :D :D...

Смисъл..., със мисъл..., мисъл...,мислене..., :think: мисля! :idea: Е, това последното е особено трудно-о-о... :( Изисква обективни предпоставки... :shhh:
Профилна снимка
jdrumev
Хрометофоб
Пчелар от: 5 години

Мнение #115 Преди 2 месеца

зуница написа:Смисъл..., със мисъл..., мисъл...,мислене..., :think: мисля! :idea: Е, това последното е особено трудно-о-о... :( Изисква обективни предпоставки... :shhh:

:D :D :D
Профилна снимка
Bee-keeper
Регистриран: Преди 8 месеца

Мнение #116 Преди 2 месеца

Здравейте колеги . Купих си центрофуга преди около три години от Разград.Счупи ми се червячната зъбчатка на редуктора но за съжаление изгубих номера на фирмата. Ще помоля някой ако знае от къде бих могъл да намеря червяк или в краен случай редуктор да пише.Мисля че на редуктора пишеше Евротом.
Редуктор - Reductor.jpg
Редуктор
Профилна снимка
Stoyan Enev
Пчелар от: Варна

Мнение #117 Преди 2 месеца

Bee-keeper написа:Здравейте колеги . Купих си центрофуга преди около три години от Разград.Счупи ми се червячната зъбчатка на редуктора но за съжаление изгубих номера на фирмата. Ще помоля някой ако знае от къде бих могъл да намеря червяк или в краен случай редуктор да пише.Мисля че на редуктора пишеше Евротом.Reductor.jpg
Изображение

Ти от къде си , да ти предложим близко място
Регистрирайте се, за да видите линка
Профилна снимка
kuline
Пчелар от: Североизток

Мнение #118 Преди 2 месеца

Bee-keeper написа:Здравейте колеги . Купих си центрофуга преди около три години от Разград.Счупи ми се червячната зъбчатка на редуктора но за съжаление изгубих номера на фирмата. Ще помоля някой ако знае от къде бих могъл да намеря червяк или в краен случай редуктор да пише.Мисля че на редуктора пишеше Евротом.Reductor.jpg
Изображение

0898 57 44 31 - това е телефона на фирмата, а колегата ти е пуснал линк - избирай. ;)
Профилна снимка
Bee-keeper
Регистриран: Преди 8 месеца

Мнение #119 Преди 2 месеца

Благодаря за отговорите. Изглежда , че моята центрофуга е със сръбски редуктор и ще трябва да се поръчва редуктора. Иначе в Разград в Механотехникума правят зъбчатки и редуктор.
Профилна снимка
Vastan
Регистриран: Преди 1 месец

Мнение #120 Преди 1 месец

Боби Коцев написа:Кой според Вас, е по добрия вариант за ел задвижване на центрофуга между мотор от пералня и мотор ПИК12 на динамо Сливен? За мотора от пералня има клипове, и се предлагат разни управления за самия мотор,но за ПИК12 нищо не срещам.

Давам мнение ,задачи видя линка

Назад към Машини