Пчеларски кран

Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: 1999

Мнение #31 Преди 2 седмици

Боян Палов написа:Не съм механик, но ми е много любопитно да видя механизма, който връща рамката в нулево положение, когато я пуснеш.

Спомена безжично управление.
ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #32 Преди 2 седмици

Боян Палов написа:Не съм механик, но ми е много любопитно да видя механизма, който връща рамката в нулево положение, когато я пуснеш.

Той и началника като разбра за кой съм бил на изборите от 4 дена се едно ми дума."Работа,работа и работа",че не издържах днес и му думах:Началник стига си бъркал строителството на магистрали с машиностроенето. :D :D :D

Мнение #33 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Той и началника като разбра за кой съм бил на изборите от 4 дена се едно ми дума."Работа,работа и работа",че не издържах днес и му думах:Началник стига си бъркал строителството на магистрали с машиностроенето. :D :D :D

Не ти ли връчи кирката?
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"

Мнение #34 Преди 2 седмици

Хачи написа:Спомена безжично управление.

Безжично е! Но аз питам за механиката към бутоните. Рамката лагерува на някакъв механизъм, който ако я пуснеш, тя се връща в нулево положение и всякакво движение спира. Това се прави за безопасност.
Регистриран: Преди 1 година
Пчелар от: 1999

Мнение #35 Преди 2 седмици

Боян Палов написа:Безжично е! Но аз питам за механиката към бутоните. Рамката лагерува на някакъв механизъм, който ако я пуснеш, тя се връща в нулево положение и всякакво движение спира. Това се прави за безопасност.

Имам телфер на камиона ми и принципа е същия - не може да натиснеш двете кнопки за нагоре и надолу само пооделно,иначе се блокират!
ИПМ

Мнение #36 Преди 2 седмици

Боян Палов написа:Не ти ли връчи кирката?

Ало,ало ти в кой век си? :lol: :lol: :D :D С моята дарба с един замах и чупя сапа. ;) :lol: :lol: :D :D Надали ще ме разбреш с твоето образувание. :D :D :lol: :lol: :violin: :violin: :whistle:

Мнение #37 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Ало,ало ти в кой век си? :lol: :lol: :D :D С моята дарба с един замах и чупя сапа. ;) :lol: :lol: :D :D Надали ще ме разбреш с твоето образувание. :D :D :lol: :lol: :violin: :violin: :whistle:
Мисля че най-добре бих те разбрал, ако спреш да ръсиш безсмислици. Ще ти забода и най-големия си пръст, до откат! :lol:
ИПМ

Мнение #38 Преди 2 седмици

Боян Палов написа:Мисля че най-добре бих те разбрал, ако спреш да ръсиш безсмислици. Ще ти забода и най-големия си пръст, до откат! :lol:

https://youtu.be/27_RYb6iwRs ;) :lol: :lol:
C2H5OH
Пчелар от: Асеновград

Мнение #39 Преди 2 седмици

Мнение #40 Преди 5 дни

https://www.facebook.com/simone.suriano.56/videos/10218910872833445/
Ето нещо, което върши работа на кран и количка едновременно!

Назад към Машини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости