Фуражомелка за пудра захар

C2H5OH
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Асеновград

Мнение #41 Преди 1 година

Калеко Алеко написа:Перална машина...обороти на ел.мотора,а не на барабана...

При пералните посочват оборотите на барабана което си е манипулация, ама от друга страна почваме да обясняваме на буля дължината на окръжността на барабана по оборотите. :?
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #42 Преди 1 година

венци написа:При пералните посочват оборотите на барабана което си е манипулация, ама от друга страна почваме да обясняваме на буля дължината на окръжността на барабана по оборотите. :?

Недееей...на буля друго и требе, нали знаеш колко и пука за окръжности,диаметри и скорости... :lol: :lol: :lol: Тя иска пералнята да пере и точка// А и за теб така е по-добре..пий си винцето и хич да не ти е до въртележката :drinkingcheers:
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.

Мнение #43 Преди 1 година

Калеко Алеко написа:Би,ама не би...обясни го това,ако можеш на производителите... :lol:
Не се заяждам!!

Всеки уважаващ себе си производител го прави, но разни там/предимно БГ/ дори и нямат такива. Загубили са се по време на транспорта. :lol:
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #44 Преди 1 година

solaris60 написа:Всеки уважаващ себе си производител го прави, но разни там/предимно БГ/ дори и нямат такива. Загубили са се по време на транспорта. :lol:

За да не пускам Юзер мануали на "уважаващи"себе си производители,питайте чичко Гугъл... Моля :oldtimer:
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.

Мнение #45 Преди 1 година

rumenggr написа:Може и да съм позабравил някои неща, но обор./мин. не е ли честота.
Жоро, явно имам нужда от опресняване на ученото. Беше бая отдавна. За днес стига, че вече ме треснаха с един въпрос по история и се изложих.....

Разбира се, че е честота, ама е честота на въртене( щото херц също е честота ама на трептене :D ), т.е. скорост на въртене, още ъглова скорост. :D
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг

Мнение #46 Преди 1 година

Калеко Алеко написа:За да не пускам Юзер мануали на "уважаващи"себе си производители,питайте чичко Гугъл... Моля :oldtimer:

Ей сега, в 00 00 часа, точно това ще направя. Ще питам чичко Гугъл. През де….детелината ми е кой има и кой няма спец......я. :lol: :lol: :lol: :lol:
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #47 Преди 1 година

В крайна сметка не разбрах, да си взема ли, или пък не - фуражомелка :dance: :D :D
Стаж: Майстор пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #48 Преди 1 година

stalev написа:В крайна сметка не разбрах, да си взема ли, или пък не - фуражомелка :dance: :D :D

Взимай, взимай!
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.

Мнение #49 Преди 1 година

Бат Тянко написа:Взимай, взимай!

Бат Тянко, ти как разбра дали колегата, да си вземе фуражомелка? :D :D :D
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Проф.

Мнение #50 Преди 1 година

stalev написа:В крайна сметка не разбрах, да си взема ли, или пък не - фуражомелка :dance: :D :D

Ако си решил да даваш пари за нещо посредствено я взимай, все върши работа, но ако искаш нещо качествено потърси в пчеларските магазини.

Назад към Машини

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости