Гащеризон/Блузон

Профилна снимка
nikawr
Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #41 Преди 8 месеца

Ianev написа:За блузона на Балмина ли става въпрос или този които правят в Карнобат

На Балмина.
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Профилна снимка
boris
Пчелар със специални заслуги
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #42 Преди 8 месеца

Ползвал съм на Балмина, ползвал съм и на Пеликан - единият е по здрав, но с другия е по - приятно да работиш. Ако ви е страх от евентуално ужилване -Балмина по - плътен е, но лятото с него сте като в оранжерия .За зимата е перфектен . По принцип ползвам було, но когато има рапица - блузон. Аз лично предпочитам тези на Пеликан
Профилна снимка
nikawr
Контакт:

Мнение #43 Преди 8 месеца

boris написа:Ползвал съм на Балмина, ползвал съм и на Пеликан - единият е по здрав, но с другия е по - приятно да работиш. Ако ви е страх от евентуално ужилване -Балмина по - плътен е, но лятото с него сте като в оранжерия .За зимата е перфектен . По принцип ползвам було, но когато има рапица - блузон. Аз лично предпочитам тези на Пеликан

Борка, тоя на Балмина който е от мрежа ли си ползвал? Аз го взех точно заради причината да не съм като в парник с него.... :(
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Профилна снимка
boris

Мнение #44 Преди 8 месеца

nikawr написа:Борка, тоя на Балмина който е от мрежа ли си ползвал? Аз го взех точно заради причината да не съм като в парник с него.... :(

Не знам какво точно имаш впредвид. ,но Балмина ползват една материа , която според мен е доста дебела. Поне аз съм попадал все на такива.
Профилна снимка
nikawr
Контакт:

Мнение #45 Преди 8 месеца

boris написа:Не знам какво точно имаш впредвид. ,но Балмина ползват една материа , която според мен е доста дебела. Поне аз съм попадал все на такива.

Става въпрос за новия гащеризон/блузон на Балмина, който е от трислойна мрежа само, без плат. Малко по напред съм дал линк..
Профилна снимка
boris

Мнение #46 Преди 8 месеца

nikawr написа:Става въпрос за новия гащеризон/блузон на Балмина, който е от трислойна мрежа само, без плат. Малко по напред съм дал линк..

След празниците мога да ида да го видя на живо и да пиша, но може да се наложи и да ми напомниш
Профилна снимка
arale
Регистриран: Преди 7 месеца
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес

Мнение #47 Преди 7 месеца

Здравейте, искам да взема на баща ми от тези гащеризони с 3 слоя мрежа за прохлада. Може ли да дадете мнение и да препоръчате откъде да се купи, или някаква алтернатива? Досега намерих в български сайтове два такива. Единият пише, че е от трислоен плат (120лв.), другият от силиконова мрежа (180лв.)
Също поствам, защото не мога да разгледам линковете по-назад в темата. :)
Профилна снимка
Бат Тянко
Пчелар от: Бургас, Черноморец, Айтос

Мнение #48 Преди 2 месеца

Малко ще стане като с брата на Даката, ама понеже имам чужди сведения само ще споделя тях. Три слоя еди какво си за прохлада? Стига бе! Иначе не ги пробивали хич. Сиреч топличко си било с тея през лятото. Но иначе здрави!
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
Профилна снимка
joreto043
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #49 Преди 2 месеца

След като съм разгледал почти всички трислойни облекла на пазара, смело твърдя че няй-добрия е този на ВИМЕКС Сливен. Карнобатския е АД.. На Балмина беше с много кофти ципове. Сливенския е барнат от всякъде. Най-голямата ми забележка е за този скафандър, не пази сянка за разлика от тип капела а само такъв се произвежда.
Профилна снимка
kuline
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #50 Преди 2 месеца

joreto043 написа:След като съм разгледал почти всички трислойни облекла на пазара, смело твърдя че няй-добрия е този на ВИМЕКС Сливен. Карнобатския е АД.. На Балмина беше с много кофти ципове. Сливенския е барнат от всякъде. Най-голямата ми забележка е за този скафандър, не пази сянка за разлика от тип капела а само такъв се произвежда.

Ама ти си работиш с облеклата на Валери от Плевен.Аз съм с такива и съм доволен.

Назад към Инструменти