Цена на пчелен прашец

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #1 Преди 3 години

Цената на прашеца в САЩ на дребно с включена доставка е около 50 лева за килограм. Няма как да очакваме чудеса, но сякаш в цял свят цените се изравняват. При качеството обаче нещата не стоят така...

Цена на пчелен прашец - Пчелен прашец.jpg
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:

Мнение #2 Преди 3 години

Дамян Дамянов написа:Цената на прашеца в САЩ на дребно с включена доставка е около 50 лева за килограм. Няма как да очакваме чудеса, но сякаш в цял свят цените се изравняват. При качеството обаче нещата не стоят така...

Пчелен прашец.jpg

Сами си подбиваме цената и сега има цена 16 лева. Като ги питаш защо толкова евтино и ти отговарят, че всички така продават.
Пчелар от: Североизток

Мнение #3 Преди 3 години

Не знам дали цената на прашеца се е понижила след поста на Дамян, на като се замисля май не. Първо се понижи цената на восъка, после май цената на прашеца тръгна на доле, сетне меда и т.н. при всичко произведено от пчелите. Май само майките държат цена, но там причините са други, както и прополиса, но неговото добиване е трудоемко и не толкова доходоносно.
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #4 Преди 3 години

kuline написа:Не знам дали цената на прашеца се е понижила след поста на Дамян, на като се замисля май не. Първо се понижи цената на восъка, после май цената на прашеца тръгна на доле, сетне меда и т.н. при всичко произведено от пчелите. Май само майките държат цена, но там причините са други, както и прополиса, но неговото добиване е трудоемко и не толкова доходоносно.

Както е тръгнало скоро ще продаваме прашец, мед и пропопис на една цена. Подиграват се с нас, но и ние сами сме си виновни.

Назад към Прашец

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости