Сух прашец

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #271 Преди 2 седмици

https://youtu.be/QwF48R_30ow
От 9.30мин. до 10.30мин... :(
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Регистриран: Преди 3 години

Мнение #272 Преди 2 седмици

Някои едно си знаят, едно си баят. Не се усвоявал та не се усвоявал. Като не се усвоява вземете две супени лъжици с прашец, залейте го с леко топла вода и на другия ден го хапнете. Следете за резултата. Ако се усвоява 0,2% е реално да мине през чревния тракт безпрепятствено, но предполагам, че няма да е така дори и в по - малко количество. Някой навива ли се за експеримента? Аз категорично НЕ. ;)
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #273 Преди 2 седмици

nikawr написа:https://youtu.be/QwF48R_30ow
От 9.30мин. до 10.30мин... :(

No comment! :eek:
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Контакт:

Мнение #274 Преди 2 седмици

За мен тук темата приключи...
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!

Мнение #275 Преди 2 седмици

nikawr написа:За мен тук темата приключи...

За мен също! Срещу украинците и руснаците и да тичаме, пак не можем да стигнем!
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #276 Преди 2 седмици

Много бързо се предадохте! Видяхте човек, който публично изрази вашите мисли и се успокоихте, че сте прави. Не ме разбирайте погрешно. И аз така мисля, но ако бях излязъл в тубата с тези познати твърдения(чоолихме ги в темата), щяхте ли да мирясате така бързо? Фактически доказателства от експеринент, официално потвърдени и тук няма! Много са ме лъгали, за да мирясам така лесно. Добре де, приемам твърдението, но съмнението в мен остава.

Мнение #277 Преди 2 седмици

rumenggr написа:Много бързо се предадохте! Видяхте човек, който публично изрази вашите мисли и се успокоихте, че сте прави. Не ме разбирайте погрешно. И аз така мисля, но ако бях излязъл в тубата с тези познати твърдения(чоолихме ги в темата), щяхте ли да мирясате така бързо? Фактически доказателства от експеринент, официално потвърдени и тук няма! Много са ме лъгали, за да мирясам така лесно. Добре де, приемам твърдението, но съмнението в мен остава.

А имаш ли поне един научно проведен експеримент или публикация. която да доказва обратната теза? Аз поне в тази тема не видях.
Контакт:

Мнение #278 Преди 2 седмици

rumenggr написа:Много бързо се предадохте! Видяхте човек, който публично изрази вашите мисли и се успокоихте, че сте прави. Не ме разбирайте погрешно. И аз така мисля, но ако бях излязъл в тубата с тези познати твърдения(чоолихме ги в темата), щяхте ли да мирясате така бързо? Фактически доказателства от експеринент, официално потвърдени и тук няма! Много са ме лъгали, за да мирясам така лесно. Добре де, приемам твърдението, но съмнението в мен остава.

Грешиш, просто не виждам смисъл да продължавам публично. Тоя Руснак дето водил лекцията най-малко пък ми е повлиял и го ползвам за довод. Никъде не съм казал, че съм прав, просто търся истината, както всеки, но както и да е.

Мнение #279 Преди 2 седмици

Боян Палов написа:А имаш ли поне един научно проведен експеримент или публикация. която да доказва обратната теза? Аз поне в тази тема не видях.

Нямам. Лектора в клипа няма и ти нямаш. Но аз нямам и твърдение!!! Нямам намерение да внушавам теза без солидни доказателства.

Мнение #280 Преди 2 седмици

nikawr написа:Грешиш, просто не виждам смисъл да продължавам публично. Тоя Руснак дето водил лекцията най-малко пък ми е повлиял и го ползвам за довод. Никъде не съм казал, че съм прав, просто търся истината, както всеки, но както и да е.

Това е и моята позиция. На този етап се придържам към логично по-достоверното.

Назад към Прашец

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост