Пчелини над 600-700 метра

C2H5OH
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Асеновград

Мнение #3791 Преди 6 дни

Ако не е студена пролет, ще е студено лято, ама все ако. ;)
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #3792 Преди 6 дни

slavi 13 написа:Връща си за топлата зима, и сега ще компенсира със студ. :D :D :D

Има средногодишни температури, които малко се променят. При топла зима имаш или студена пролет или студено лято. :D :D :D

Тук ако кажеш при това миене на ръце и ....е кви ша климатичните промени те признах честно. ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #3793 Преди 5 дни

Днес съм решил да започна стимулиране на майките с топло сиропче 1/1/1+още нещо. :lol: :lol: Време е и аз вече нещо да свърша при пчелите улежах се много. :lol: :lol:
Лонг Джон Силвър
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #3794 Преди 5 дни

jdrumev написа:Днес съм решил да започна стимулиране на майките с топло сиропче 1/1/1+още нещо. :lol: :lol: Време е и аз вече нещо да свърша при пчелите улежах се много. :lol: :lol:

:clap: :clap: :clap:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.

Мнение #3795 Преди 5 дни

jdrumev написа:Днес съм решил да започна стимулиране на майките с топло сиропче 1/1/1+още нещо. :lol: :lol: Време е и аз вече нещо да свърша при пчелите улежах се много. :lol: :lol:

Явно снощи не си стимулирал "пчеларя"! :(
Ще ти залежи рИкията като на Перката! :rolling:
ИПМ

Мнение #3796 Преди 5 дни

зуница написа:Явно снощи не си стимулирал "пчеларя"! :(

До 00 30 бях тука бре,но четох и гледах за някакви секретни руски билки до два. ;) :lol: :lol:

Мнение #3797 Преди 5 дни

jdrumev написа:До 00 30 бях тука бре,но четох и гледах за някакви секретни руски билки до два. ;) :lol: :lol:

Билките най-помагат като са в спиртен извлек!
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #3798 Преди 5 дни

зуница написа:Явно снощи не си стимулирал "пчеларя"! :(

:rolling: :rolling: :rolling:
Майсторе, вместо да му тураш палец и по този начин да наливаш вода във воденицата му от незнание, да му беше обяснил, че ракията не залежава, а отлежава :ugeek: ...за разлика от водата, но то откак им се напълни язовира, много ербап и те станаха :lol:

п.п. другари, стана 10:30, отивам да си рискувам живота по супермаркетите, ако не се чуем/видим/пишем повече, да знаете не тая лоши чувства и всичко ви е простено :romance-grouphug:
Over & out!
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #3799 Преди 5 дни

Перо Мелиферо написа::rolling: :rolling: :rolling:
Майсторе, вместо да му тураш палец и по този начин да наливаш вода във воденицата му от незнание, да му беше обяснил, че ракията не залежава, а отлежава :ugeek: ...за разлика от водата, но то откак им се напълни язовира, много ербап и те станаха :lol:

п.п. другари, стана 10:30, отивам да си рискувам живота по супермаркетите, ако не се чуем/видим/пишем повече, да знаете не тая лоши чувства и всичко ви е простено :romance-grouphug:
Over & out!

Перка, ти май изПерка, дръж се бе младежо
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Мнение #3800 Преди 5 дни

Перо Мелиферо написа::rolling: :rolling: :rolling: ... ракията не залежава, а отлежава :ugeek: ...за разлика от водата, но то откак им се напълни язовира, много ербап и те станаха :lol:

Залежала , отлежала , ама годността и минала! :oops: Язък! :cry: Нали от това се оплака? :doh: Ама като чу за помощници в спасяване от зяносване на елексира те прихвана на Даката болката. :rolling: :rolling: :rolling:
п.п. Покрай липсата на вода си изпихме ракията.А софиянци дори полицейски постове сложиха.Само и само да си опазят напитките.Ако и да им изтича годността поради слаба консумация. :rolling: :rolling: :rolling:

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: , и 13 гости