Пчелини над 600-700 метра

Регистриран: Преди 4 месеца
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #5811 Преди 2 седмици

Георги написа:Ами като няма кюлоти? :cry:
Ама съм доволен! :dance:

По препоръка на Данчо ползвам навуща. И аз съм доволен! :whistle:
При мен няма мързел, а има знания. И има знания които водят до МЪРЗЕЛ :violin: :violin: :violin:

И си свиркам. :violin: :violin: :violin: :violin:
Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Северозапада

Мнение #5812 Преди 2 седмици

NDM написа:По препоръка на Данчо ползвам навуща. И аз съм доволен! :whistle:

Не е ли дебело бая пара са тия навуща :think:
Регистриран: Преди 4 месеца

Мнение #5813 Преди 2 седмици

Георги 1974 написа:Не е ли дебело бая пара са тия навуща :think:

Не е, отначало Той(Данчо) ми предлагаше потурите и тогава му рекох че скъпо идва и тогава Той склони на навущата! :oldtimer:
При мен няма мързел, а има знания. И има знания които водят до МЪРЗЕЛ :violin: :violin: :violin:

И си свиркам. :violin: :violin: :violin: :violin:
Пчелар от: Северозапада

Мнение #5814 Преди 2 седмици

NDM написа:Не е, отначало Той(Данчо) ми предлагаше потурите и тогава му рекох че скъпо идва и тогава Той склони на навущата! :oldtimer:

Мани мани Данчовите хитрини нямат край а на мен ми е разправял, че отводките с ямурлук ги овива от тия де са персон и половина и стават за кърско буги буги.Питах с габина може ли не мого ни габина ни япанджак.

Мнение #5815 Преди 1 седмица

Как е пчелари? Аз си свиркам и мързелувам. :violin: :violin: :violin:

Пчелите се разлетяха и са много добре. Не съм ги отварял, няма нужда, никакво отваряне до първото вадене на медец. Цъфнаха джанките и вкарват прашец. :violin: :violin: :violin:

Мнение #5816 Преди 1 седмица

slavi 13 написа:Как е пчелари? Аз си свиркам и мързелувам. :violin: :violin: :violin:

Пчелите се разлетяха и са много добре. Не съм ги отварял, няма нужда, никакво отваряне до първото вадене на медец. Цъфнаха джанките и вкарват прашец. :violin: :violin: :violin:

Само така бате Слави! :thumbup:
Ти си знаеш най добре. ;) :violin: :violin: :violin:
"Научи се пчели да отглеждаш,а после продукти да вадиш от тях...." - Данче Друмевски
Пчелар от: изодзад Рости
Контакт:

Мнение #5817 Преди 1 седмица

slavi 13 написа:Как е пчелари? Аз си свиркам и мързелувам. :violin: :violin: :violin:

Няма ли да въртиш ланшния или за на есен си го оставил ?
Дълбок поклон пред жертвите на капитализма на 21 век !
Що е то БахуръТ и намира ли място той в марксистко политическата философия !
Ранътъ прай борбътъ! Салкъна цъфти, Пчеларинът рани, ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #5818 Преди 1 седмица

Няма да ги отваряш Бати Славчо.Роевете тая година ще са гулеми... ;) :lol:
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #5819 Преди 1 седмица

Тая вечер надникнах при децата и на Бояна.УЖАСССС,плодниците блокирали от нектар.Какво са намерили не знам,но майките са блокирани.Това което са вкарали има жълто кафеникав цвят.Батко Зуница ако не вярваш заповядай утре да видиш. :D :D
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #5820 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Тая вечер надникнах при децата и на Бояна.УЖАСССС,плодниците блокирали от нектар.Какво са намерили не знам,но майките са блокирани.Това което са вкарали има жълто кафеникав цвят.Батко Зуница ако не вярваш заповядай утре да видиш. :D :D

Зависи какво си вкарал в шишето с което ме каниш! ;)

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: , и 76 гости