Бъкфаст - Философия на пчеларстване

Регистриран: Преди 6 месеца
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #111 Преди 2 месеца

Хайде да приключваме с тази история.

Мислите, които се въртят са в главата ти, са си твой проблем.
Истината е, че не ме интересува особено какво точно си написал в поста си.
Причините, поради които си го написал също не ме интересуват.
Това е положението.

Пожелавам ти да си жив и здрав.
Предвид факта, че не си говорим от години, смятам че казаното е напълно достатъчно.
Регистриран: Преди 4 години

Мнение #112 Преди 1 месец

Sasho Kanev написа:Хайде да приключваме с тази история.

Мислите, които се въртят са в главата ти, са си твой проблем.
Истината е, че не ме интересува особено какво точно си написал в поста си.
Причините, поради които си го написал също не ме интересуват.
Това е положението.

Пожелавам ти да си жив и здрав.
Предвид факта, че не си говорим от години, смятам че казаното е напълно достатъчно.

Това е доста кратък пост да е писан толкова дълго време.

Я ходи да паразитираш някъде другаде бре, нарцис.

Някои хора с такава болка се опитват да драпат нагоре, че все едно се давят. От болките, сякаш крещят толкова силно, че вече никой дори не може да ги чуе.
Регистриран: Преди 6 месеца
Стаж: Начинаещ пчелар

Мнение #113 Преди 1 месец

Sasho Kanev написа:Мислите, които се въртят са в главата ти, са си твой проблем.

Мислите, които се въртят в главата ти, са си твой проблем.

Съжалявам.
Трябва да се справиш сам.
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #114 Преди 1 месец

Аз не знам каква е тази караница тука, но по всичко личи, че няма оправия - тъй, че може да пробвате просто да се игнорирате един- други и толкоз.

п.п. е разбира се, ако искате да се карате, тогава ..... слабо пипате колеги, слабо. :mrgreen:

Мнение #115 Преди 1 месец

kando написа:
п.п. е разбира се, ако искате да се карате, тогава ..... слабо пипате колеги, слабо. :mrgreen:

Сигурно се шегуваш! Така са губят ценни точки. Чуждото удобрение е много важно. Тука всичко е подмолно и зад гърба.
Бъкфаст - Философия на пчеларстване - giphy.gif

Вместо да даде нещо, като мис Тигрова всеки пост изведнъж се превръща в как да изпъкна и да кажа на другите колко са по-ниско от мене. Аман от сцени и театро.

Кайн убил брат си, Дедо Боже го пита: - Къде е брат ти бре?
А Кайн: - От де да знам Шефе, да нЕ съм му бодигард?

Prove me wrong.....
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #116 Преди 1 месец

Scutellator написа:Сигурно се шегуваш! ...
Изображение

Не ви разбирам що се косите, ама мацките от боя си ги бива. :thumbup: Вие не ловите окото така. :lol: :lol: :lol:

Мнение #117 Преди 1 месец

Scutellator написа:....

Най ми е кеф да губя ценни точки - така отпада ангажимента да се грижа за някакви безсмислици: разни мними победи, разни фанфари звучащи във въображението. Щом някой има нужда от това, да си ги взема. Доскоро се чудех и кахърих само по въпроса "защо аджеба във форум, в който най- общо казано обсъждаме как да изкараме някой лев", но вече и това не се чудя, пък и няма мегдан - поне в моя случай де, ти си инатав човек и предполагам все още успяваш да избегнеш тия беди, които се случват във пчеларството.

Впрочем да те питам - чувал ли си за препарата Байкал ЕМ- 1 и, ако да, някакво мнение да споделиш.

Мнение #118 Преди 1 месец

kando написа:....

То и Рей Крок с инат е построил най-голямата империя, ама първите 55 години е бил пълен неудачник. Ще се изненадаш колко много нищо човешко не ми е чужо.

Мисля че някой ми беше споменвал за тоя препарат, ако питаш само за името. Бърз преглед в гуугъл: микс от млечнокисели и фотосинтетични бактерии, дрожи, компост... и т.н. За пчелите и градината.... Звучи ми мн сходно с ей тва, което от скоро пробвам
Бъкфаст - Философия на пчеларстване - 180886761_824613508455530_2809856959617560054_n.jpg

10-11лв концентрат за 10л разтвор (страшно много). За ноземи, бактерии и други ала-бала трябват изследвания и наблюдения, тъй че нищо не мога да кажа, ама при мене, с пулверизатора върши същата работа като пушалката.

Ти що питаш? :think: Съвсем така случайно тоя препарат да не е твое производство?

Мнение #119 Преди 1 месец

Scutellator написа:...

А - че то, ако беше мое производство, до сега да съм предложил стотици оферти с промоции специално и само за потребителите на форума. Каза ми го колега, който също не го е тествал, взех едно шише, ала после разбрах, че не става с чешмяна вода и сега само чрез малко сироп напръскан в пити пробвах. Сефте виждам и този от снимката - откъде, как може да се поръча.

Мнение #120 Преди 1 месец

kando написа:...

Де да знам. Колкото повече човек им го бута в ръцете, толкова повече не го щат. И Уорън Бъфет не се разхожда с бутилки Кока Кола.

Магазина на Барзова, Русе. Тия които са около мене, може и от мен.

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: , и 100 гости