Пчелини над 600-700 метра

Пчелар Мераклия
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #1671 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Мача Акация почва в София.Вече по често се забелязват цъфнали акации.Тия дни ще трябва да направя някоя друга отводка за да не стана за срам и резил като някой колеги с коль и оказателни табели да се разхождам. :D :D :lol: :lol: :D :D

Аз ти казах за акацията, ама ти си знаеш твоето
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #1672 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:Аз ти казах за акацията, ама ти си знаеш твоето

Ще цъфти при нас и мед ще вадим.Обещавам ти да те викна да носиш сандъка с 10 рамки Дадан-Блат.Видя ми се якичак,а и вярвам не ядеш като брата.. :D :D :D
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #1673 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Ще цъфти при нас и мед ще вадим.Обещавам ти да те викна да носиш сандъка с 10 рамки Дадан-Блат.Видя ми се якичак,а и вярвам не ядеш като брата.. :D :D :D

Дака, а пети корпус 12 Д.Б. няма ли да слагаш за пашата?То може да трябва направо два да сложиш.За стълба мислил ли си? :shifty:
ИПМ

Мнение #1674 Преди 2 месеца

зуница написа:Дака, а пети корпус 12 Д.Б. няма ли да слагаш за пашата?То може да трябва направо два да сложиш.За стълба мислил ли си? :shifty:

Измислил съм го.Затова съм ги сложил до дувара. ;) :D :D
Пчелар Мераклия

Мнение #1675 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Ще цъфти при нас и мед ще вадим.Обещавам ти да те викна да носиш сандъка с 10 рамки Дадан-Блат.Видя ми се якичак,а и вярвам не ядеш като брата.. :D :D :D

16 кифтаци нимоа да изям само 5 с гарнитура ама вземи и една тава 10 еклера и 1л боза, че много обичам
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #1676 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:16 кифтаци нимоа да изям само 5 с гарнитура ама вземи и една тава 10 еклера и 1л боза, че много обичам

Ще се изсули като мокра връв чуе ли, за "изваждане"! :liar: За кюфтетата се разбра , че са от лук и хляб и много загорели. :o Да не вземе и бозата да му вкисне. :doh: Еклерите може и да са поизсъхнали от очакване в някоя крайна лавка. :oops:
Пчелар Мераклия

Мнение #1677 Преди 2 месеца

зуница написа:Ще се изсули като мокра връв чуе ли, за "изваждане"! :liar: За кюфтетата се разбра , че са от лук и хляб и много загорели. :o Да не вземе и бозата да му вкисне. :doh: Еклерите може и да са поизсъхнали от очакване в някоя крайна лавка. :oops:

Може и домашни, не съм придирчив ;)
Регистриран: Преди 1 година
Пчелар от: 1999

Мнение #1678 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:Може и домашни, не съм придирчив ;)

Тая вредна храна трябва да излезе лесно с вкисналата бозичка? :D :thumbup:
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #1679 Преди 2 месеца

jdrumev написа: ............. за да не стана за срам и резил като някой колеги с коль и оказателни табели да се разхождам. :D :D :lol: :lol: :D :D

Че това не беше ли Друмевски патент, кол и тръвна на кола? Изглежда си го продал! :D :D :D
ИПМ

Мнение #1680 Преди 2 месеца

Иван Мънков написа:Че това не беше ли Друмевски патент, кол и тръвна на кола? Изглежда си го продал! :D :D :D

Това е стара технология Ванка.Използвах го преди да излезне тайната съставка и Данчов Пророй. :D :D

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: и 21 гости