Пчелини над 600-700 метра

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #2251 Преди 2 седмици

solaris60 написа:Да, ама ние не сме от най - работните. Работим усърдно само на маса и върху чужда булка. ;)

Туй и да го видя него вярвам. :D :D :D :lol: :lol: На тая възраст още държиш търтеи... 8-) :D :D

Мнение #2252 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Туй и да го видя него вярвам. :D :D :D :lol: :lol: На тая възраст още държиш търтеи... 8-) :D :D

На коя възраст? :lol: Че аз изглеждам по - млад и атлетичен от теб дори кога си трезвен. :lol:
ИПМ

Мнение #2253 Преди 6 дни

Снощи надникнах при децата да видя как са нещатата.Според моите виждания сезона свършва и е време за зазимяне. :D Извадих 10 килца от Новинкий и днес продължавам/все пак състезанието не е свършило/. :D Акар видимо няма,но ще ги окъпя основните след изваждането на меда.Отводките също са в добро състояние на 3-4 рамки пило.Тях ги третирах с ленти по препоръка на Чичо Гошо... :D
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #2254 Преди 6 дни

jdrumev написа:Снощи надникнах при децата да видя как са нещатата.Според моите виждания сезона свършва и е време за зазимяне. :D Извадих 10 килца от Новинкий и днес продължавам/все пак състезанието не е свършило/. :D Акар видимо няма,но ще ги окъпя основните след изваждането на меда.Отводките също са в добро състояние на 3-4 рамки пило.Тях ги третирах с ленти по препоръка на Чичо Гошо... :D
Ти чичо ти Гошо много, много не го слушай.
ИПМ

Мнение #2255 Преди 6 дни

Георги 1974 написа:Ти чичо ти Гошо много, много не го слушай.

Аз него слушам,но съм казвал и преди."С неговите знания и с моя опит може да се напише книга". :D :D :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Северозапада

Мнение #2256 Преди 6 дни

jdrumev написа:Аз него слушам,но съм казвал и преди."С неговите знания и с моя опит може да се напише книга". :D :D :lol: :lol:

Която да се казва ,, Всяка надежда тука оставете за ефективно пчеларство,,.
Петъчен майстор пчелар

Мнение #2257 Преди 6 дни

jdrumev написа:Аз него слушам,но съм казвал и преди."С неговите знания и с моя опит може да се напише книга". :D :D :lol: :lol:

Трябва да е с твърди корици и още по твърди-дебели листи,за да изглежда голяма.Или от ония детските,разгъщаш единствената страница и насреща ти настърча кошер УЛ,за да е по голям :D
ИПМ

Мнение #2258 Преди 6 дни

Тая вечер прехвърлих една от отводките в нов дом Новинкий 2.Оказа се,че Втория Близнак си е направил самосмена и пилото му е само на 3 рамчици.Майката за моите знания и критерии снася добре от видяното прясно пило. :D Извадих от него 4 замедени пити да не се учат на мързел и върнах на тяхно място врътнатите от вчера с няколко пръста венец./Сърцето ме заболя за венците/. ;) :D :lol: ;)Махнах всички не доизградено и леко замедено и го поставих като крайни/защо го направих не ма питайте/... :D :D :lol: :lol: :D :D
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #2259 Преди 6 дни

Ангел Йосифов написа:Трябва да е с твърди корици и още по твърди-дебели листи,за да изглежда голяма.Или от ония детските,разгъщаш единствената страница и насреща ти настърча кошер УЛ,за да е по голям :D

Добре, че ще е кошер , а не някой от "сакарските" търтеи, че няма да може да се затворят кориците от сещаш се ;) ,там бялото или това що е с него в комплект! :lol: :lol: :lol:
Петъчен майстор пчелар

Мнение #2260 Преди 6 дни

jdrumev написа:Снощи надникнах

jdrumev написа:Тая вечер прехвърлих

Баси :doh: Дака,ти не даваш да се мръкне и ....се правиш на пчелар :clap: :lol:

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 гости