Югозападен

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #211 Преди 1 седмица

Напоследък я мешат с още нещо... ;) :D :D Аз за това си копувам от твоя адаш от Пловдив и си пия кафенцето спокоен. :D :D :lol: :lol: :lol:

Мнение #212 Преди 1 седмица

kuline написа:Въпросната киселина, се предлага предимно на кристали. Предлага се във всеки пчеларски магазин,

Знам, че се предлага на кристали, но като попитах в някои пчеларски магазини ми казаха, че на прах предлагат и останах учуден.
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #213 Преди 1 седмица

SanifleX написа:Знам, че се предлага на кристали, но като попитах в някои пчеларски магазини ми казаха, че на прах предлагат и останах учуден.

Възможно е да е от компетентността на продаващия
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Мнение #214 Преди 1 седмица

barkov1982 написа:Възможно е да е от компетентността на продаващия

Вие от къде я взимате?
Пчелар Мераклия

Мнение #215 Преди 1 седмица

SanifleX написа:Вие от къде я взимате?

Аз лично от ветеринаря с който имам договор на доставна цена от 6 пв за кг
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #216 Преди 1 седмица

barkov1982 написа:Аз лично от ветеринаря с който имам договор на доставна цена от 6 пв за кг

Кара ли те да вписваш номера и партидата на ОК в дневника? Щото моя ми си го търси това... :think: В пчеларските магазини, на малките разфасовки има ли такива тт данни?
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Пчелар Мераклия

Мнение #217 Преди 1 седмица

nikawr написа:Кара ли те да вписваш номера и партидата на ОК в дневника? Щото моя ми си го търси това... :think: В пчеларските магазини, на малките разфасовки има ли такива тт данни?

Не, а дали той някъде въвежда, нямам идея.
Регистриран: Преди 10 месеца
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #218 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Напоследък я мешат с още нещо... ;) :D :D Аз за това си копувам от твоя адаш от Пловдив и си пия кафенцето спокоен. :D :D :lol: :lol: :lol:

От Николай от магазини Хосейни,ли я купуваш?
C2H5OH
Пчелар от: Асеновград

Мнение #219 Преди 1 седмица

Kebapa1912 написа:От Николай от магазини Хосейни,ли я купуваш?

Бягай на Кукленско-№12 Рай хим продукт, вднага слд магазина за фаянс. Една хубава кака шъ тъ обслужи, та всеки ден ще търчиш за киселини. ;)

Мнение #220 Преди 1 седмица

венци написа:Бягай на Кукленско-№12 Рай хим продукт, вднага слд магазина за фаянс. Една хубава кака шъ тъ обслужи, та всеки ден ще търчиш за киселини. ;)

Е....и майката, дали да не кажа на жената, че моята е изветряла? :lol: Та и мен да ме обслужи. :lol:

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 гости