Хранене през зимата

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Майстор пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #691 Преди 8 месеца

А на мен не ми пука колко ще снесе една майка. Защото две винаги ще снасят повече. :auto-rally:
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
БИО пчелар
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Златоград

Мнение #692 Преди 8 месеца

jdrumev написа:Така ти се иска,но действителноста е друга.Когато почнеш да разпознаваш коя е качествана майка и коя не тогава можеш да спориш по темата,но виждам си намерил тема да изказваш мнение. :D :D :D Но няма да се плашункаш всички Био хранят целогодишно. :D :D :D

Дака, велик си. Пчелар от световна класа. :clap:
"Липсата на дълбочина на мисълта обикновено се компенсира с дължина" - Шарл дьо Монтескьо ;)
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #693 Преди 8 месеца

vasilevsa написа:Дака, велик си. Пчелар от световна класа. :clap:

А да знаеш какъв авджия е? Пази Боже!
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #694 Преди 8 месеца

vasilevsa написа:Дака и ти не си виждал ама пишеш. Чеп за бъчва не стават, ма нали са наши дай да фалим да не закъса бизнеса

Може и да си прав,но да си чул колко е моя добив някога и колко съм извадил мед? :D :D :D Винаги пиша и показвам развитие на кошер. :D :D :D Храня само с мед за сметка на теб,но защо го правя само аз си знам.Знаеш ли каква е разликата м/у мен и теб?Ти си теоретик а аз практик и меда него обръщам в пари,а в пчели. :D :D :D
ИПМ

Мнение #695 Преди 8 месеца

vasilevsa написа:Дака, велик си. Пчелар от световна класа. :clap:

Не съм и никой не може да се нарече такъв щом не знае защо ореховата шума изсъхна без да има жега. :D :D :D
БИО пчелар
Пчелар от: Златоград

Мнение #696 Преди 8 месеца

jdrumev написа:Може и да си прав,но да си чул колко е моя добив някога и колко съм извадил мед? :D :D :D Винаги пиша и показвам развитие на кошер. :D :D :D Храня само с мед за сметка на теб,но защо го правя само аз си знам.Знаеш ли каква е разликата м/у мен и теб?Ти си теоретик а аз практик и меда него обръщам в пари,а в пчели. :D :D :D

Може и да си прав братле. Моето лично мнение, е че си най-вече форумен практик, а с пчелите май брата е практик. Виж не го го признавам :pray:
"Липсата на дълбочина на мисълта обикновено се компенсира с дължина" - Шарл дьо Монтескьо ;)

Мнение #697 Преди 8 месеца

Бат Тянко написа:А на мен не ми пука колко ще снесе една майка. Защото две винаги ще снасят повече. :auto-rally:

Затова хората се опитват да работят с двумайчини семейства!
Ама ако майката снася по 5000 на денонощие, нещата рязко се обръщат и се работи с двусемейни майки. :oops:
Шегувам се! Пък може и да не се шегувам! :D
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ

Мнение #698 Преди 8 месеца

vasilevsa написа:Може и да си прав братле. Моето лично мнение, е че си най-вече форумен практик, а с пчелите май брата е практик. Виж не го го признавам :pray:

Не забравай че ходих и аз да проститоирам и там обърках нещата. :D :D :D
Петъчен майстор пчелар

Мнение #699 Преди 8 месеца

vasilevsa написа:Адашка това дето съм писал се отнася за средно-руската порода. Нашите мелезаци не могат да се мерят с нея на снасяне. Съжалявам, че те разочаровам

Оооооо,братле,не си ме разочаровал :D Ако се беше съгласил,тогава щях да съм разочарован.Но в интерес на истината,знам какво виждам :eek: в моите кошери :roll: ...
Регистриран: Преди 10 месеца

Мнение #700 Преди 8 месеца

jdrumev написа:Не забравай че ходих и аз да проститоирам и там обърках нещата. :D :D :D

Абе той и Дядо Коледа дойде по-рано при теб,пък и две Снежанки ти окачиха,ама гледай да не те удари някой "Слънчев удар" ненадейно... :lol: :lol: :lol:
"Който побеждава другите е силен. Победилият себе си е могъщ."- Лао Дзъ

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 гости