Пчелини над 600-700 метра

Регистриран: Преди 2 години

Мнение #2231 Преди 2 седмици

solaris60 написа:Оставаше и да не е така при теб. Дори и да не ни го беше казал го знаехме. Само те очаквахме да го споделиш. ;)

Искам да ти кажа, че вече продадох половината от досега извадения мед на висока цена, защото е много качествен. :violin: :violin: :violin:
Останалото ще бъде реализирано до края на септември, на висока цена, защото не допускам компромис с качеството на медеца. :D :D :D
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #2232 Преди 2 седмици

slavi 13 написа:Искам да ти кажа, че вече продадох половината от досега извадения мед на висока цена, защото е много качествен. :violin: :violin: :violin:
Останалото ще бъде реализирано до края на септември, на висока цена, защото не допускам компромис с качеството на медеца. :D :D :D

Гулем си Бати Славчо хубаво му го рекна. ;) :lol: :D

Мнение #2233 Преди 2 седмици

slavi 13 написа:Искам да ти кажа, че вече продадох половината от досега извадения мед на висока цена, защото е много качествен. :violin: :violin: :violin:

Ние и затова шапка ти сваляме - особено Маринов. ;)

Мнение #2234 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Гулем си Бати Славчо хубаво му го рекна. ;) :lol: :D

Къде го събираш тоя дълъг език бре? :lol:
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #2235 Преди 2 седмици

slavi 13 написа:Гледай си работата! Пише се в "твоята" а не твойта. Върни си дипломите, че е срамота, да се пишат такива простотии. :violin: :violin: :violin:

"Срамота" е за родителите ти, че си станал такъв олигофрен. казах ти да си седиш в насраната темичка и да си мишкуваш олиго...

Мнение #2236 Преди 2 седмици

Маринов написа:"Срамота" е за родителите ти, че си станал такъв олигофрен. казах ти да си седиш в насраната темичка и да си мишкуваш олиго...

Моите родители се гордеят с мен, а ти явно не си имал добро детство, затова е злобата и чалгата в изразите ти. :dance: :dance: :dance:

Мнение #2237 Преди 2 седмици

Маринов написа:ти си стой в твойта умряла тема, недей се обажда където не те търсят, че умрял те е наебал - два пъти...

"Тъпото" така и не разбра кой е открил тамата за пчелините над 600-700 метра, и съм си на мястото, в моята тема, и се прави на фелфебел /а може и да е такъв/. :D :D :D
Регистриран: Преди 11 месеца
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: 1994

Мнение #2238 Преди 2 седмици

Има голямо значение и надморското равнище.Живея край София,а пчелина ми е в Ямболско.Голяма разлика е в отглеждането,пашата и медосбора.Тук е едно,там е различно.Ловил съм рояци от тук,и съм ги пренасял там,но хаир от тях не съм видял.Не работят както трябва.Работи за себе си/чами/и загива.Убивал съм им майките за да си произведат нова майка и да се оплодят с месни търтей.Тогава се оправят.Изцяло преминах на местната пчела,и съм доволен много.Особеността за района е че Карниката се преставя много добре.
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #2239 Преди 2 седмици

slavi 13 написа:"Тъпото" така и не разбра кой е открил тамата за пчелините над 600-700 метра, и съм си на мястото, в моята тема, и се прави на фелфебел /а може и да е такъв/. :D :D :D

Ако не се усещаш всички ти се подиграват или те игнорират, ако това не ти прави впечетление, много лош знак за теб! Така, че и аз ще спра въпреки, че се зарекох. Само недей прокламирай твоя, начин и да го навираш като задължителен. Ако имаш фенове, те ще да ти пишат на лично, но и за това се съмнявам. След като темата си е твоя, не си я цапай иначе ще си останеш да си пишеш сам съдейки по отношението на останалите към теб (пак ще спомена видния неприязъм на всички към твоето нагло и поведение и висикомерие, което обаче няма покритие (като искаш си бъди "Бате Мичо" номер две), но това вреди на теб дори и непряко. Просто няма глупави като мен да ти се връзват и да ти го обяснят).
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #2240 Преди 2 седмици

slavi 13 написа:Моите родители се гордеят с мен, а ти явно не си имал добро детство, затова е злобата и чалгата в изразите ти. :dance: :dance: :dance:

И тоз го оправи бърже бърже.Имам още в теб Бати Славчо. 8-) :D :D :D

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 гости