Пчелини над 600-700 метра

Пчелар Мераклия
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #4371 Преди 2 седмици

зуница написа:Какво толкова? Долния корпус, една майка.Решетка. Втори корпус с друга майка.Не показа в третия.Но вчера написа , че третата майка била дала фира.Дори на карфица ми я предлагаше. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Това е от друга случка
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #4372 Преди 2 седмици

barkov1982 написа:И на теб не мое да се угоди, аз те подкрепям ,ти се опитва да ме Убиждаш

Ами като те знам как го мериш това пило с кутишката.... ;) :lol: :lol: :lol:
Пчелар Мераклия

Мнение #4373 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Ами като те знам как го мериш това пило с кутишката.... ;) :lol: :lol: :lol:

Е то е толко по кутишка на рамка ама Рамка.
Търтиевот отделно :mrgreen:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #4374 Преди 2 седмици

зуница написа:Какво толкова? Долния корпус, една майка.Решетка. Втори корпус с друга майка.Не показа в третия.Но вчера написа , че третата майка била дала фира.Дори на карфица ми я предлагаше. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Батко Зуница ей,за това много те тача,даже и от ПП СК. ;) :lol: :lol: Само да те питам тоя мед от миналогодишни овошки ли е или таз годишни? ;) :lol:
ИПМ

Мнение #4375 Преди 2 седмици

barkov1982 написа:Е то е толко по кутишка на рамка ама Рамка.
Търтиевот отделно :mrgreen:

Требват си и търтеи,след два цикъла да ти покажа не видяното? ;) :lol: :lol:
Пчелар Мераклия

Мнение #4376 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Требват си и търтеи,след два цикъла да ти покажа не видяното? ;) :lol: :lol:

Дан о и аз един ден да мога да те стигна..............................по паши

Мнение #4377 Преди 2 седмици

Той е слаб за една майка, а ти две, че и едната дала фира. Ми как няма да даде фира като е умряла от глад, че няма достатъчно пчели да я хранят. А има и друго по което може да се разсъждава - защо е дала фира, но това е тема за знаещи, а Друмев не е от тях. :)
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #4378 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Батко Зуница ей,за това много те тача,даже и от ПП СК. ;) :lol: :lol: Само да те питам тоя мед от миналогодишни овошки ли е или таз годишни? ;) :lol:

Ни едното, ни другото.Запечатан инверт от пролетното подхранване! :mrgreen:
ИПМ

Мнение #4379 Преди 2 седмици

solaris60 написа:Той е слаб за една майка, а ти две, че и едната дала фира. Ми как няма да даде фира като е умряла от глад, че няма достатъчно пчели да я хранят. А има и друго по което може да се разсъждава - защо е дала фира, но това е тема за знаещи, а Друмев не е от тях. :)

На такова средно за моите критерии семейство,роева надали ще приемат и при 20л нектар на ден.Гледай мой да ти дам магазинчето,но дъно,хранилка и къпак ще ти изходатайствам с отстъпка. ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #4380 Преди 2 седмици

зуница написа:Ни едното, ни другото.Запечатан инверт от пролетното подхранване! :mrgreen:

Да се обзаложим ли на кошера с анализ? ;) :lol: :lol: Избора на рамка е твой. ;) :lol: :lol: Единственото което мой да излезе е Марлята и още едно нящо. ;) :lol: :lol: Ти какво предлагаш? :lol:

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 гости