Външни наблюдения отказ от прегледи

Регистриран: Преди 1 година
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #2491 Преди 1 седмица

rumenggr написа:Кошера в момента е на 4 корпуса!!! Медовия ще бъде раздаден, където трябва. Семейството ще зимува на 3 корпуса.

Разбрах Румене.Репликата беше по-скоро към Друмев,защото има много условности,не само брой пчели и рамки,а забравих да копна цитата.
ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #2492 Преди 1 седмица

дядо емо написа:Разбрах Румене.Репликата беше по-скоро към Друмев,защото има много условности,не само брой пчели и рамки,а забравих да копна цитата.

Копни копни аз съм тук. :D :lol:
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #2493 Преди 1 седмица

дядо емо написа:Разбрах Румене.Репликата беше по-скоро към Друмев,защото има много условности,не само брой пчели и рамки,а забравих да копна цитата.

:lol: :lol: "В подножието на планината "По-високо нема!" е разположена пчеларска опитна станция в която работи Известния.... Там семействата са под вещ контрол. Живота на пчелните семейства е под постоянно наблюдение. Създават се и се изпробват авангардни практики. Най-добрите, преминали успешно строгите тестове, се внедряват в производствените пчелини из цялата страна, защото телефона не спира да звъни. Обаждат се момчетата.... :shrug: "
/University Scientific Journal/

Мнение #2494 Преди 1 седмица

Сега пък,аз не вдявам,за какво иде реч.Това много прилича на изказвания на Пенев-старши.Долавям ирония.И моето ли писане, беше повод. :lol: :lol:
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #2495 Преди 1 седмица

ммм...като гледам колко добре се развиват тази пролет ми намирисва на берекет :)

Мнение #2496 Преди 1 седмица

Маринов написа:ммм...като гледам колко добре се развиват тази пролет ми намирисва на берекет :)

Така е.Дано да не ни мине котка на пътя!

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: , и 24 гости