Външни наблюдения отказ от прегледи

Регистриран: Преди 2 години

Мнение #2351 Преди 2 седмици

slavi 13 написа:Ако лакомия е знанието, че ще има още по един корпус с мед за мен, и ще остане за всяко семейство по 20-25 кила мед за зимата, ДА ЛАКОМ СЪМ :dance: :dance: :dance: .

Няма да затварям дъната докато е топло. :dance: :dance: :dance:

Все съм си мислил, че Рая е на всяко друго място, но не около София. Рояци хващаш, не храниш, не проверяваш, мед вадиш на поразия, загуби нямаш и само си свиркаш.
Как ги правиш тези фокуси, мога само да се чудя?! ;)
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #2352 Преди 2 седмици

solaris60 написа:Все съм си мислил, че Рая е на всяко друго място, но не около София. Рояци хващаш, не храниш, не проверяваш, мед вадиш на поразия, загуби нямаш и само си свиркаш.
Как ги правиш тези фокуси, мога само да се чудя?! ;)

Чичка Индиго копира мнения. ;) :lol: :D Аз гледа на много малко от него едни кошери ;) :D :D :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #2353 Преди 2 седмици

Копираш му мнението и го посваш отатък или в гугъл търсачката. ;) :dance: :think: :clap: :D :lol: :ugeek: :geek: :snooty:
ИПМ

Мнение #2354 Преди 2 седмици

:D Морераторе,туто ла финитито. ;) Файвто дринг многа я лета. :D :D :D

Мнение #2355 Преди 2 седмици

jdrumev написа::D Морераторе,туто ла финитито. ;) Файвто дринг многа я лета. :D :D :D

Тая Фандъкова не знам защо не е обявила чума и в Бояна. :lol: Или сега ще кажеш, че си в Златарица или Елена? :lol:
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #2356 Преди 2 седмици

solaris60 написа:Тая Фандъкова не знам защо не е обявила чума и в Бояна. :lol: Или сега ще кажеш, че си в Златарица или Елена? :lol:

Няма фандък за Фандъкова в Бояна. Редовно се приема имунохол!

Мнение #2357 Преди 2 седмици

rumenggr написа:Няма фандък за Фандъкова в Бояна. Редовно се приема имунохол!

Значи силна дезинфекция му е майката? :lol:
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #2358 Преди 2 седмици

solaris60 написа:Значи силна дезинфекция му е майката? :lol:

Точно! Ето я и рецептата: "Файвто дринг многа я лета!"
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #2359 Преди 2 седмици

slavi 13 написа:Не съм виждал ливада посетена от диви прасета, но съм виждам проливен дъжд какво прави в кошерите в началото на август. :dance: :dance: :dance:

Този проливен дъжд, в началото на август, прави пило до септември, поради това ще се свиркам. :violin: :violin: :violin:

Както са почнали с тоя геноцид над прасетата вероятността да видиш преорана от глигани поляна клони към нула. :doh: А за другото дано си прав и август да е влажен. :thumbup: В прогнозата виждам само два дни с валежи.Дано не познаят, :pray: че много сироп ще иде. :think:
Майстор - Готвач
Пчелар от: скоро

Мнение #2360 Преди 1 седмица

По външни наблюдения единия от софийските ми рояци нещо буксува, викам чакай да отворя чекмеджето белким разбера нещо.
Външни наблюдения отказ от прегледи - 20190809_001.jpg

на три м/урамия и малко наченато четвъртото, восък, прополис и прашец, разни отпадъци но без акар :geek:
и тъй като това което виждам на снимката не кореспондира с това което виждам на прелката, утре най-вероятно ще отварям да видя по вътрешни белези какъв им е проблема, но отсега мога да се обзаложа, че нямат храна ;)

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 гости