Външни наблюдения отказ от прегледи

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #2451 Преди 1 седмица

Георги 1974 написа:Данчо ти си един суфи мистик и те това си е.
Нормално е да си на друго мнение, но не е нормално да не го защитиш а да дудняш като свекърва.

Ами аз написах Чичо Гошо,че може и да греша шото не съм чел.Ама вие се метнахте върху мен като че съм не обязден кон. :D :D :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #2452 Преди 1 седмица

solaris60 написа:За този който говореше по - горе - възрстовия. Явно се разкарваш из форума като вързано куче кога го пуснат. :lol:

Това което твърдя мисля,че вярно.Защото на няколко пъти тая година съм виждал при липса на работнички какво се случва в кошера.Дет са вика семките от диня няма кой да изчисти от кошера. :D :D :lol: :lol:

Мнение #2453 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Ами аз написах Чичо Гошо,че може и да греша шото не съм чел.Ама виесе метнахте върху мен като че съм не обязден кон. :D :D :lol: :lol:

Хем си необязден, хем си и въртоглав. :lol:
ИПМ

Мнение #2454 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Хем си необязден, хем си и въртоглав. :lol:

Не съм Въртоглав просто си правя защита на мнението,а вие искате да ме уборите с напатки и убиди,а не с аргументи. :think: Туй аз ли пак го написах. :D :D :lol: :lol:

Мнение #2455 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Защото на няколко пъти тая година съм виждал при липса на работнички какво се случва в кошера

Я разкажи като очевидец, какво се случва, та да знаем и ние за да не се блъскаме напразно, а да ползваме готов опит.

Мнение #2456 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Не съм Въртоглав просто си правя защита на мнението,а вие искате да ме уборите с напатки и убиди,а не с аргументи. :think: Туй аз ли пак го написах. :D :D :lol: :lol:

Никога не сме използвали наПатки и нагъски. :lol:
ИПМ

Мнение #2457 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Никога не сме използвали наПатки и нагъски. :lol:

Аргументи,аргументи давай.С купешки лафове и аз мога. :D :lol: :lol:

Мнение #2458 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Аргументи,аргументи давай.С купешки лафове и аз мога. :D :lol: :lol:

Ми така де, виж как си дойде на думата. Това чакам и аз за възрастовия баланс - аргументи, а не само дуднене, как' каза бат ти Гошо. :lol: Маймун си ти маймун и то голям абизян. :lol: Най - вече Зян.
ИПМ

Мнение #2459 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Ми така де, виж как си дойде на думата. Това чакам и аз за възрастовия баланс - аргументи,а не само дуднене, как' каза бат ти Гошо. :lol: Маймун си ти маймун и то голям абизян. :lol: Най - вече Зян.

Гледай ако искаш да омаскарим темата на бати Славчо нямаш проблем.Но до тук нищо не написа в защита на мнението ти за сиропа. :D :lol: :lol: Ако греша обориме със знания. :D :lol: :D

Мнение #2460 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Гледай ако искаш да омаскарим темата на бати Славчо нямаш проблем.Но до тук нищо не написа в защита на мнението ти за сиропа. :D :lol: :lol: Ако греша обориме със знания. :D :lol: :D

Аз мога да я напълня на бат ти Славчо темата със знания, но от половин час тъпчем на едно място, аджеба ти я напълниш със знания, но ти я пълниш със спам, разбира се с наша помощ, докато те мъчим да открехнеш вратата на познанията си, които ти нямаш. :lol:

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: и 22 гости