Външни наблюдения отказ от прегледи

Пчелар Мераклия
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #2461 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Кой ме разбрал,разбрал... :D :lol: :lol:

Стават все по малко :!:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Майстор - Готвач
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #2462 Преди 1 седмица

Да ви върна малко на темата с прясна случка от Неделя:
Ако сте раздали инверт в пакети и минути по-късно видите, че пчелите от района почват да се събират в/у точно определен кошер, по външни белези това е сигнал, че сиропа ви се е разтекъл и се налагат спешни мерки 8-)
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #2463 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Я разкажи като очевидец, какво се случва, та да знаем и ние за да не се блъскаме напразно, а да ползваме готов опит.

:doh: :doh:
ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Пчелар от: 5 години

Мнение #2464 Преди 1 седмица

solaris60 написа:Аз мога да я напълня на бат ти Славчо темата със знания, но от половин час тъпчем на едно място, аджеба ти я напълниш със знания, но ти я пълниш със спам, разбира се с наша помощ, докато те мъчим да открехнеш вратата на познанията си, които ти нямаш. :lol:

Аз нямам знания и не го крия.Гледай с наблюденията съм малко по ларж/не забравяй кой снима/. ;) :D :D :lol:
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #2465 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа:Да ви върна малко на темата с прясна случка от Неделя:
Ако сте раздали инверт в пакети и минути по-късно видите, че пчелите от района почват да се събират в/у точно определен кошер, по външни белези това е сигнал, че сиропа ви се е разтекъл и се налагат спешни мерки 8-)

По скоро, е осиротял и кой квото си крадне :)
Майстор - Готвач

Мнение #2466 Преди 1 седмица

Маринов написа:По скоро, е осиротял и кой квото си крадне :)

:naughty:
баш си течеше и капеше от кошера :doh: , от там да видиш Пепката 'къв е бързак :animals-dogrun: , стара хранилка, лопата, вода, оцет и след 30 мин. цареше хармония и ред в двора :D
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #2467 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа::naughty:
баш си течеше и капеше от кошера :doh: , от там да видиш Пепката 'къв е бързак :animals-dogrun: , стара хранилка, лопата, вода, оцет и след 30 мин. цареше хармония и ред в двора :D

Защото ги е нямало моите левачета наблизо. ;) :D :lol:
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #2468 Преди 1 седмица

Перо Мелиферо написа::naughty:

Къде е грешката Пепо? Драсни нещо за архива. Слагал съм в пликове много пъти и нямам теч, но това не ме отдалечава от ”лопата, вода, оцет” 8-).
Майстор - Готвач

Мнение #2469 Преди 1 седмица

rumenggr написа:Къде е грешката Пепо? Драсни нещо за архива. Слагал съм в пликове много пъти и нямам теч, но това не ме отдалечава от ”лопата, вода, оцет” 8-).

Грешката 99.99% е в оператора с вилицата ;) и е 100% поради невнимание и самоувереност :oops: Аз ползвам от тия пакети 2,5 кг на Апиинверт. Може и да работя неправилно де, не знам. Те са от дебел найлон, само лицевата им страна е с по-тънък, там дупча и захлупвам върху рамките. Явно съм прекалил с натиска и съм пробил и отсрещната страна на пакета без да видя. Или при поставянето на капака, понеже го понатиснах "малко" повечко, за което си има причина, но да не изпадам в подробности :lol: , та да съм "впръскал" по-голяма доза. Не съм правил разследване, понеже времето за реакция беше от значение, иначе можеше да остана с още едно семейство по-малко...
Пчелар от: Северозапада

Мнение #2470 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Това което твърдя мисля,че вярно.Защото на няколко пъти тая година съм виждал при липса на работнички какво се случва в кошера.Дет са вика семките от диня няма кой да изчисти от кошера. :D :D :lol: :lol:

Ей Вагарец, това не е нормално семейство и няма отношение към въпроса освен ако го слагаш в графа ,,равни други условия,, и ако са равни то тогава за каква сила говорим с липса на работнички, а силата не е само фактор брой, броя е условно понятие за сила.
И престани да налагаш отклоненията и изключенията в правило щот разбираш ли ги имало ами то и марсиянци навярно има ама това не значи, че всички сме от Марс.

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: и 18 гости