Външни наблюдения отказ от прегледи

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #2471 Преди 1 седмица

Георги 1974 написа:Ей Вагарец, това не е нормално семейство и няма отношение към въпроса освен ако го слагаш в графа ,,равни други условия,, и ако са равни то тогава за каква сила говорим с липса на работнички, а силата не е само фактор брой, броя е условно понятие за сила.
И престани да налагаш отклоненията и изключенията в правило щот разбираш ли ги имало ами то и марсиянци навярно има ама това не значи, че всички сме от Марс.

Мисля ,че въпроса на Майстора беше за слабо и силно,а не при равни други условия.... :D :lol: :D
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #2472 Преди 1 седмица

Георги 1974 написа:Ей Вагарец, това не е нормално семейство и няма отношение към въпроса освен ако го слагаш в графа ,,равни други условия,, и ако са равни то тогава за каква сила говорим с липса на работнички, а силата не е само фактор брой, броя е условно понятие за сила.
И престани да налагаш отклоненията и изключенията в правило щот разбираш ли ги имало ами то и марсиянци навярно има ама това не значи, че всички сме от Марс.

Гога, прав си за всичко без последното. Ти не си ли разбрал досега, че той е извънземен? А иначе ние останалите, може един ден да се окаже, че верно сме марсианци :D
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Северозапада

Мнение #2473 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Мисля ,че въпроса на Майстора беше за слабо и силно,а не при равни други условия.... :D :lol: :D

То се предполага, имаш 10 кошера напролет слагаш вечерта 1 л. сироп и на другата вечер намираш 3бр
с хранилки със сироп.И сега в туй е въпроса на майстота тия трите слаби ли са или не.
А не твоите аномалий де ги лансираш в норма и пледираш за тях като Сай Баба.
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #2474 Преди 1 седмица

Георги 1974 написа:То се предполага, имаш 10 кошера напролет слагаш вечерта 1 л. сироп и на другата вечер намираш 3бр
с хранилки със сироп.И сега в туй е въпроса на майстота тия трите слаби ли са или не.

Имам семейство, над което има корпус с 10 пити Лангстрот-Рут пълни със запечатан мед. В корпуса със семейството има достатъчно за зимуването им. Те взимат сиропа в пъти по-бавно от останалите. Мисля си, че свалянето на сиропа зависи и от нуждите им, не само от силата.
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #2475 Преди 1 седмица

И ако има,къде да го слагат.
ИПМ

Мнение #2476 Преди 1 седмица

Георги 1974 написа:То се предполага, имаш 10 кошера напролет слагаш вечерта 1 л. сироп и на другата вечер намираш 3бр

Е аз какво писах по долу.Брата дал на силния,а той му се мръщи. :D :lol: Знаш ли кога пак силен ще види от мен сиропче някой път вече? На...ден. :D :D :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #2477 Преди 1 седмица

дядо емо написа:И ако има,къде да го слагат.

А почват да градят на найлоня и пак намират място къде да го сложат... :D :lol:

Мнение #2478 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Е аз какво писах по долу.Брата дал на силния,а той му се мръщи. :D :lol: Знаш ли кога пак силен ще види от мен сиропче някой път вече? На...ден. :D :D :lol: :lol:
Ей за каква сила говориш ако имаш в предвид на Румбата поста тои ти говори за запас а тук пак опираме до равни други условия.
А то е ясно като бял ден, че условия всякакви.
Почваш да ме нервиш с твоето шикалкавене ти каза ,, възрастов баланс,, аргументирай се като не ми даваш за пример някое отровено семейство де бере душа.

Мнение #2479 Преди 1 седмица

rumenggr написа:Имам семейство, над което има корпус с 10 пити Лангстрот-Рут пълни със запечатан мед. В корпуса със семейството има достатъчно за зимуването им. Те взимат сиропа в пъти по-бавно от останалите. Мисля си, че свалянето на сиропа зависи и от нуждите им, не само от силата.

Ами разбира се, че ще е така ама ако корпуса е запечатан под тях а над тях празен дали пак ще се мотат. :think:
ИПМ

Мнение #2480 Преди 1 седмица

Георги 1974 написа:Ей за каква сила говориш ако имаш в предвид на Румбата поста тои ти говори за запас а тук пак опираме до равни други условия.
А то е ясно като бял ден, че условия всякакви.
Почваш да ме нервиш с твоето шикалкавене ти каза ,, възрастов баланс,, аргументирай се като не ми даваш за пример някое отровено семейство де бере душа.

Ами гледай сега.Ако повече са повече тия над 6 дневните няма да има никакъв проблем да го дръпнат бърже,но ако има от тия дето са бачкали цял ден на полето и немогат да строят на найлоня няма да стане бърже раутата. :D :lol:

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: и 21 гости