Южен централен

Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #1251 Преди 1 месец

Kebapa1912 написа:А може и нищо да не цъфне както стана със софората миналата година!

е тя е чак юли, сега какво я бърка :think:
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:
Регистриран: Преди 1 година
Пчелар от: Пловдив

Мнение #1252 Преди 1 месец

Перо Мелиферо написа:е тя е чак юли, сега какво я бърка :think:

Ами кажи ми де?2018 море от цвят на два булеварда в обсега на пчелите,миналата година нито едно дърво с цвят в целия град!

Мнение #1253 Преди 1 месец

dvd111 написа:Не губи надежда, все нещо ще цъфне. :thumbup: Ето при нас, най-неочаквано, май ще цъфнат бежанците... :lol:

Ще завъртите бизнес покрай тях! :thumbup:
Регистриран: Преди 9 месеца

Мнение #1254 Преди 1 месец

Kebapa1912 написа:Ще завъртите бизнес покрай тях! :thumbup:

Някои - със сигурност! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Мнение #1255 Преди 1 месец

dvd111 написа:Някои - със сигурност! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Като им гледам кайфета на бежанците,показани по днешните новини,те са много по–приемливи от лилавите ни съграждани!
Регистриран: Преди 9 месеца

Мнение #1256 Преди 1 месец

Kebapa1912 написа:Като им гледам кайфета на бежанците,показани по днешните новини,те са много по–приемливи от лилавите ни съграждани!

Какво да ти кажа, всичко е до конкретния човек. Срещал съм, наистина много свестни цигани и българи, които са по-цигани от циганите, в най-лошия смисъл... :think: А иначе, за бежанците, се оказа че сирийците са наистина едни отрудени хора, които бягат от войната, а най-гадната паплач, която се промъква заедно с тях са афганистанците...

Мнение #1257 Преди 1 месец

dvd111 написа:Какво да ти кажа, всичко е до конкретния човек. Срещал съм, наистина много свестни цигани и българи, които са по-цигани от циганите, в най-лошия смисъл... :think: А иначе, за бежанците, се оказа че сирийците са наистина едни отрудени хора, които бягат от войната, а най-гадната паплач, която се промъква заедно с тях са афганистанците...

Абе дано Ердоган да го настъпят американците и да не ги пуска,щото ще стане страшно!Само това ни липсва!
ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1258 Преди 1 месец

Ангел Йосифов написа:А,шишето от миналия век(горе-долу колкото теб) дали би устискало около теб да остарее :mrgreen: :mrgreen:

Винаги :lol: Друго си е със СК като се събер и като почна да вадя"Я от 1974,я от 1980".. :lol: :lol:
ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Пчелар от: 5 години

Мнение #1259 Преди 1 месец

Марин Шойков написа:Тая година мартеници няма да се носят.
В неделя сутринта ще си ги даряваме а следобяд ще ги връзваме по дърветата. :lol: :lol: :lol:

Мартеница се връзва не на цъфнало,а на плодно дър когато се види щъркел. :lol: :lol:
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #1260 Преди 1 месец

rumenggr написа:Щъркел ти трябва, а не цвят!!!

вече съм отбеляза 2 броя през миналата седмица между другото :)

Назад към Работа по пчелните семейства

Разглеждащи този форум: , , и 14 гости